2737
2734
من یه دختر یه سالو نیم دارم یکیم باردارم دی به دنیا میاد همه طعنه میزنن  ناراحتم

ناراحت نباش منو خواهرم اینقدر خیلی جاها هوای همو داشتیم

رفیقین برای هم

ولی سعی کن در اینده نزاری از دخترلی دیگا جیزی کم داشته باشن

به خاطر فاصله سنی کنشون

چون مامان من مردم به یه دختر میرسیدین این انگار دختر دو قلو داشت، کلی همیشه هزینه رو دستش میزاشتیم

تا یه جیزی برلی این یکی نیخرید، اون یکی میگفت پس مت چی

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دختر یه سالو نیم دارم یکیم باردارم دی به دنیا میاد همه طعنه میزنن  ناراحتم

اخی عزیزم .واگذار کن بخدا .

اصلا برات مهم نباشه.مبادا ناشکری کنی .من خودم دوتا پسر دارم.ولی از الان غصه زمان پیری میخورم .دختر همدم و مونس ادمه .باور کن خدا بهت لطف کرده

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2728

همین مردم اگه نازا بودی بازم زر میزدن . اگه یدونه پسر داشتی میگفتن دختر خوبه دختر دلسوزه یکی دیگه بیار .یا اگه خودت باردار نمیشدی دومیو زرت زرت میگفتن دومی نمیخوای 😐

و خدایی که به شدت کافیست ... 

منو خواهرم اینجوریم بذار بدی ها و خوبیهاشو بگم

خیلی همو میزنن تا بزرگ شن 😅

خرجتون زیاد میشه یهویی چون همه چیزشون نزدیک همه

خیلی باید حواست باشه اولی حسودیش نشه کینه ای نشه نسبت به دومی

ولی عوضش دوتا دوست صمیمی میشن که همبازی و کمک همدیگن 😍😍 

رابطشون باهم چطوره؟؟؟

دعوا دارن.....مهربونی دارن😀

ولی کلا باهم خوبن و بزرگه هواشو خیلی داره

مثلا اگ یکی کوچیکه رو دعوا کنه(الکی) خواهرش بدش میادو طرفداریشو میکنه😂کلا باهم خوبن ولی مدیریتشون یکم سخته

منم اوایل خیییییلی بهم میگفتن ک چرا اینجوریه و...

ولی الان ک میبیننشون کیف میکنن

2738
چقد خوشم اومد از حرفت وگه خواست خداست حرفی توش نیست..... اره خداخواستس. اطرافیانم ناراحتم میکنن

ناراحت نباش و به خدا اعتماد کن ، دو تا خانم کوچولو مثل دوتا فرشته با هم ست میشن، با هم همبازی میشن، مونس و پشت هم میشن، همیشه دوتاخواهر با هم حرف دارن که بزنن

اینکه چه خبرههه چرا بازم دختر میرفتی دکتر پسر میشد ماشالا فلانی بچش پسره و این حرفا دیگه

واییی بی خیال بابا اوفففف حرف مردم و بشنو و جدی نگیر به زندگیت ادامه بده 

عالیه دوتا دختر

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

من و خواهرم فاصلمون ۳ ساله بچگی که خوب بود اما الان عااالیه همدم و مونسه واقعا دوس داشتم الان جای مامانم باشم ما ازدواج کردیم صب به صب بچه هارو ورمیداریم میریم ۴ تا کوچه پایین تر خونه مامانم یه روز اش دوغ به روز گردش میشینیم به غیبت و حال کردن 😂😂

خلاصه خیلی باحاله 

اما بیچاره خواهر شوهرم خواهر نداره دلم میسوزه براش فاصله سنیشم با من زیاده

مگه دکترخداست استغفرالله 

هرچی به صلاح ومصلحت خداباشه همون میشه 

اززندگیت لذت ببروبه چیزای خوب فکرکن 

انشالله که سالم وسلامت باشن 

واینکه نذارحرف بقیه توروش تربیت شماروفرزندتون تاثیر بذاره

2706