2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونایی که دلشون نی نی میخواد این تاپیکمو بخونن

وقت کنم حتما براتون از دوره انتظار و روز اولین دیدارمون هم حتما مینویسم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3338271/من-فرزند-خوانده-دارم?page=1

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
خسته شدم از بی چشم و رویی شوهرم... از توقعی بودنش... از بی پولیش... خدایا...

چه توقعی داره مگه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
2740
نگو بيچاره😡😡همه رو بيچاره كرده !!!!كوچيكه چهل سالشه !!!!

وااو فکر کردم الان می گی۱۰ سالشه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

خدایا چرا باز پریود شدم؟ مگه باهام قهری؟ چرا باردار نمیشم؟ گناهامو پای آرزوهام نزار خدایا😔 تقاص گناهامو از خودم بگیر نه به گور بردنه ارزوهام😔

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
شوهرت بوده يا نامزدت!!! حيف ازشما كه غصه بخورى🙄🙄🙄

هیچ کدوم الان بگم همه دعوام می کنن دوس پسرم بود ولی خیلی بیشتر از اینا بود بهترین دوستم بود سنگ صبورم بود و خیلی چیزای دیگه

ایشالله همه اونایی که بچه می خوان زود دامنشون سبز بشه خدا هم در آینده(دقیقا ۱سال بعد)یه دوقلوشو بزاره تو دلمو صحیح و سالم بزاره تو بغلم ایشالله