2733
2734
عنوان

شمابودین ناراحت نمیشدین؟

415 بازدید | 52 پست

مادربزرگ شوهزم از امروز روضه هاش شروع شده ۵ روز روضه داره

منو دعوت نکردن الکی بدون هیچ حرف و حدیثی😐

مامانم میکه اگه فرداهم زنگ زدن دعوت کردن نرو اصلا اینم بگم که خودم تک عروسم مادرشوهرمم دختر بزرگشه و جزمن عروسی نیس توخونوادشون که بخواد منویادشون برع😒اگه زنگ زدن گفتن مایادرفته و فلان چی بگم واقعا ناراحتم ازدستشون

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر سال زنگ میزدن دعوت میکردن؟

من سال اولیه که عروسشون هستم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺
2731
نرو بهتر یه بهونه خوب بهت دادن

اخ اره دقیقا خودم کلا دنبال اینم  رفت وامد کم کنم ولی اخه این خیلی بیشعوری بود😣

2738
اخ اره دقیقا خودم کلا دنبال اینم  رفت وامد کم کنم ولی اخه این خیلی بیشعوری بود😣

روضه مگه دعوتیه؟

پس از کجا میدونی داره؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
من سال اولیه که عروسشون هستم

آها

چون معمولا فامیلای من واسه روضه و هیات دعوت نمیکنن 

میگن دعوتی نیس هرکی دوست داره بیاد

بخطار این پرسیدم

عمه شوهرم هرسال ۲۸ صفر هیات دارن

همه فامیل میدونن به کسی زنگ نمیزنه هرکی بخواد میره

ماهم هرسال میریم

روضه مگه دعوتیه؟ پس از کجا میدونی داره؟

شوهرم گفت بهم

دعوتی نیس؟؟؟من خودم پاشم برم بگم سلام اومدم😐

شوهرم گفت بهم دعوتی نیس؟؟؟من خودم پاشم برم بگم سلام اومدم😐

نه دعوتی نیس عزیزم

باید خودت بری

هیاتی ها این مدلی ان 

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
آها چون معمولا فامیلای من واسه روضه و هیات دعوت نمیکنن  میگن دعوتی نیس هرکی دوست داره بیاد ب ...

این فرق داره من جایی بدون دعوت نمیرم

اگه هیئت بودمیرفتم

نه دعوتی نیس عزیزم باید خودت بری هیاتی ها این مدلی ان 

من بدون دعوت جایی نمیرم همشونم میدونن

2706