2733
2739
هار هار هار

ببند مسواک گرون میشه🤣🤣🤣

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو نتم زدم سهیل دقیقا همین شکلی اومد 😅

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2731
شوخی میکنه عزیزم

شمارو از زمانی که خواننده خاموش بودم میشناسم خیلی خانوم خوبی هستی از پستاتون و برخوردتون با دیگران متوجه شدم  

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2740
شمارو از زمانی که خواننده خاموش بودم میشناسم خیلی خانوم خوبی هستی از پستاتون و برخوردتون با دیگران م ...

عزیز دلمی تو😘😘

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

سعید

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤