2733
2734

شنيدم خيلي سخته 

اودافس🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اول باید سابقه خادم بودن تو مساجد و جاهای مذهبی رو دیگه رو داشته باشی

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول باید خادمیار بشی بعد ده سال با یه عالمه شرایط ممکنه خادم بشی.من براخادمیاری ثبت نام وردم.گاهی تو سایت استان قدس سر بزن اگه برد خادمیاری ثبت نام کن میگن دیگه برنمیدارن ولی مطمان نیستم شاید سایتش بازشد

یا رب العالمین
2728
اول باید خادمیار بشی بعد ده سال با یه عالمه شرایط ممکنه خادم بشی.من براخادمیاری ثبت نام وردم.گاهی تو ...

منظورم حجاب و تحصیلات بود  

چون من دانشجو هستم  و حجابم هم خیلی زیاد نیست

ولی آرزو دارم خادم بشم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2738
عمه من و شوهرش از زمان شاه خادم امام رضا هستن

خوش به سعادتشون 

عزیزم به عمت بگو به آقا سفارش من و بکنه

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
منظورم حجاب و تحصیلات بود   چون من دانشجو هستم  و حجابم هم خیلی زیاد نیست ولی آرزو دارم ...

حجاب باید داشته باشیدبرای خادمیاری به ما گفتن تاتو کاشت ناخن یا مژه هیچگونه ارایشی نباید داشته باشی.یه عالمه سوال از جدوابادمون پرسیدن تو مصاحبه

یا رب العالمین
منکه خادمیار شدم گفتن حقوق ندارید تازه هی هم باید اینور اونور مفتی کارهای خیرخواهانه انجام بدیم تا ش ...

اینا که تو حرم ازاین بیلبیلک رنگیا دستشونه خادم هستن یا خادمیار؟

2706