2752
2734
عنوان

کیا قلب جنینشون وایستاده میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 65 پست

من عمم مثل شما تو 6 هفته قلب جنینش از کار افتاده بود تا 9 هفته متوجه شد. 

دکترش براش قرص نوشت رفت از حلال احمر گرفت خورد بعد به خونریزی افتاد و دفع شد البته بد شانسی اورد و بقایاش موند و الان یک ساله درگیره 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
درد که اره زیاد بود ولی انقدر درد روحی ادم زیاده اون موقع که درد جسمت کاملا بی اهمیت میسه من استانه ...

عزیزززززم چقدر درکت کردم 😔

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا دکترم گفت صبر کن خودت خونریزی کردی یا بینارستان بهت دارو دادن

بیمارستان،سر ساعت بهم قرص زیرزبونی دادن،چه قرص کثافتی هم بود...زبونمم بی حس میشد

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
عزیزززززم چقدر درکت کردم 😔

😭😭الان باز باردارم ولی خیلی میترسم هر رور به خدا التماس میکنم که بهم رحم کنه 😔

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
من آب زرشک و زعفران جداگانه دم کردم خوردم ولی هیچ کدوم اثری نداشت آخرش شیاف و قرص زیرزبونی برام گذاش ...

تیکرت رو بردار اینجوری اذیت میشی

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
مناسفم برات عزیزم ولی دلیل اینکه اولی رو تو26هفته از دست دادی چی بود اصلا پیگیری کردی

کیسه ابم پاره شده بود گفتن همه ازمایشا نرماله ولی حالاک تکرار شده میگن برو سقط مکرر

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود
درد که اره زیاد بود ولی انقدر درد روحی ادم زیاده اون موقع که درد جسمت کاملا بی اهمیت میسه من استانه ...

راست می گی روح آدم آسیب بیشتری می بینه من که با وجود دو تا بچه ی سالم بچه ی سومم را در 37 هفتگی از دست دادم و بچه ی چهارمم را در 14 هفته 

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
بیشتر از دردش میترسم میگم تو خونه حالم بد نشه اخه خیلی استرسی ام

بری بیمارستان راحت تری

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
بیشتر از دردش میترسم میگم تو خونه حالم بد نشه اخه خیلی استرسی ام

دوست عزیزم ان شاءالله خداوند به دلت ارامش بده. منم این روزا رو گذروندم و با تمام وجود تک به تک حرفات رو درک میکنم که چی میگی.   درد روحیش خیلی خیلی شدید تر از درد جسمیشه نگران نباش عزیز. ل بسپر به خد

2706