2733
2734
عنوان

کیا قلب جنینشون وایستاده میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 65 پست
سونو رو ببر یه عطاری خوب بهش بگو قلب جنین ایستاده بهت دارو بده من این کارو کردم چون بارداری اولم بود ...

خیلی میترسم دردش زیاد بود؟

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید زیر نظر دکتر باشی مگه نیستی؟

من ده هفته بودم تو هشت هفته مونده بود.بستری شدم بیمارستان بعد از حدود دو سه ساعت خونریزیم شروع شد و شدید شد و با درد دفع شد😭دلم خون شد...ناراحتی روحیش خیلی بیشتر از درده جسمیشه،خیلی بخودت برس...من تا ی مدت افسرده بودم

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

درد خیلی کمی داره من چهارده هفته بودم

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
باید زیر نظر دکتر باشی مگه نیستی؟ من ده هفته بودم تو هشت هفته مونده بود.بستری شدم بیمارستان بعد از ...

چرا دکترم گفت صبر کن خودت خونریزی کردی یا بینارستان بهت دارو دادن

به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود
خیلی میترسم دردش زیاد بود؟

درد که اره زیاد بود ولی انقدر درد روحی ادم زیاده اون موقع که درد جسمت کاملا بی اهمیت میسه من استانه دردم خیلی کمه و سریع با کوچکترین درد صدام در میاد ولی سر سقط مامانم تعجب کرده بود که فقط یه جارو نگاه میکردم و صدام در نمیومد خدا به هیچ کسی نشون نده فقط نشون نده که خیلی سخته 😔

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
نه یه 26 هفته هم از دست دادم

مناسفم برات عزیزم ولی دلیل اینکه اولی رو تو26هفته از دست دادی چی بود اصلا پیگیری کردی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

وای متاسفم واسه منم ۸ هفته وایستاد

فقط چای پنیرک و پونه دم کن تند تند بخور 

من اینکارو کردم بدون کورتاژ و قرص و دارو دفع شد 

۱۲ روز خونریزی داشتم دوازدهمین روز دفع شد بعد اون خونریزیمم قطع شد

من آب زرشک و زعفران جداگانه دم کردم خوردم ولی هیچ کدوم اثری نداشت آخرش شیاف و قرص زیرزبونی برام گذاشتن

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
2706