2737
2739
عنوان

بحث علمی نه کل کل و دعوا

217 بازدید | 11 پست

امروز بنده، موضوعی را مطرح کردم با این عنوان به این زن غر غرو چه کنم. 

خودم باورم نمی شد که انقدر کامنت در چند دقیقه  نوشته شده که غالبا حس انتقادی و گاها دوستانی با تمسخر و البته صد البته دوستان علمی و یا مودبانه پاسخ دادند. 

بیایید من بعد در مورد هر چیزی زود قضاوت نکنید و کامل مطلب را خوانده و بعد تفسیر کنیم و اگر هم از شخصی و یا قومی و جنسیتی خوشمان نمی آید تنفر خود را با ظاهر علمی آراسته نکنیم. 

بنده توضیح دادم. همسرم به جراحی سینه احتیاج دارد چون به گفته دکتر احتمال آرتروز گردن خیلی زیاد است دوستان فکر می کنم بحث تمسخر است. بنده گفتم خودم مددکارم و اگر ده سالی است این سایت را رصد می کنم به جهت مواجهه مستقیم و عریان با مشکلات کف جامعه است. دوستی می گوید محال است. پس اگر مردان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند پس شاید در این مواقع حداقل نیمی از حق  با مردان باشد. حال کمتر یا ضعیف تر. حال در این تاپیک حداقل پاسخ دهید که چگونه علمی بحث کنیم

متاسفانه تو کشوری که آمار مطالعه دو‌دقیقه در ساله پر واضحه که کسی علاقه به بحث علمی نداره

میشه راجع به بیماری همسرتون بیشتر توضیح بدید؟؟

من هم به خاطر ساعات طولانی کار دیسک گردن دارم الان که شنیدم خیلی ترسیدم

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

یه مددکار چرا باید مشکلشو تو نی نی سایت طرح کنه؟؟؟

حکایت این ضرب المثله: هر چه بگندد نمکش میزنند...

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید ولی خندم گرفت،ینی چ چون ارتروز گردن دارن سینشونو جراحی کنن؟؟؟؟مگه سایز چنده!!!!؟؟؟

انسان از هر چی خندش بیاد به سرش میاد. اصلا چیز خنده داری نیست. خیلی هم ناراحت کننده است. 

یه مددکار چرا باید مشکلشو تو نی نی سایت طرح کنه؟؟؟ حکایت این ضرب المثله: هر چه بگندد نمکش میزنند...

مددکاری خانواده با مددکاری مجرمین تفاوت ماهوی داره. در ضمن من شغل اصلیم کارشناس تربیتی است به مددکاری کمک می کنم  به علت فقدان نیرو

یه مددکار چرا باید مشکلشو تو نی نی سایت طرح کنه؟؟؟ حکایت این ضرب المثله: هر چه بگندد نمکش میزنند...

چون همیشه همه چی اونطور که ما میخایم پیش نمیره ایشون یه طرف رابطه دونفره شون هستن

2738

حودش اگه سختش بشه سایزش رو تغییر میده

شما نگران سلامتیش هستین یا سلیقه خودتونه ؟

ما خانومها هم حق داریم اگه سلیقه مون جور دیگه ای باشه بخوایم طرف توی بدنش با جراحی تغییری ایجاد کنه ؟

بحث کردن؟ نشدنیه

اصلا نمیشه حرف زد

عمرا همون حرف شما رو بشنون، صد تا تفسیر ازش میکشن بیرون و شروع میکنن بحث کردن با ادم

در واقع منطوق حرف رو میذارن کنار میرن سراغ مفهوم، اونم مفهموم باب طبع خودشون نه مفهوم واقعی حرفت

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
چون همیشه همه چی اونطور که ما میخایم پیش نمیره ایشون یه طرف رابطه دونفره شون هستن

درسته... ولی به قول خودشون ده ساله دارن سایت رو رصد میکنن، منظورم این نیست که چنین شخصی نباید مشکل داشته باشه در زندگیش، منظورم این بود که حتما میدونه راه حل مشکلش نی نی سایت نیست!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...