2737
2734
عنوان

اولین خرید سیسمونی من🤰😊

303 بازدید | 15 پست

البته قبلا یه مقدار  خرتوپرت مث ست کالسکه و گهواره و یخورده لباس رو گرفتم اما وقتی بوده که اصلا باردار نبودم.این اولین خریدم بعد از بارداری 😊👼

جغجغه مچی!!!!جیجینگ😁😯

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

وای چقد نااازه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

چقد نازه توهم تازه فهمیدی

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخی یاد خودم افتادم منم وقتی تازه فهمیدم باردارم اینکارا خریدیم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2740

خوشگله.مبارکت باشه عزیزم

منم یه دست سرهمی ویه جفت کفش پشمالوخریدم.خیلی دوست دارم زودترکل سیسمونیشوبیارن😍😍😍

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
اوخی مبارکه 😍 منم که هنوز تو اقدامم ولی دارم ریزریز اسباب بازی میخرم 😂 از این عروسک حموما گرفتم تا ...

ان شاالله

خوشگله.مبارکت باشه عزیزم منم یه دست سرهمی ویه جفت کفش پشمالوخریدم.خیلی دوست دارم زودترکل سیسمونیشوب ...

شما که خیلی جلوتری از من.منکه امروز فقط لباسای دخترونه رو دیدم و قند تو دلم آب شد .چقدر ناناز آخه😍😍😍

ولی نمیتونستم بخرم

چقد نازه توهم تازه فهمیدی

ممنون🌹

آره ۱۰ روزی هست‌

ان شاا... ۱۰ روز دیگه برم سونو صدای قلبش هم بشنوم خیالم راحت بش

باید صبور باشی و صبر کنی تا بیاد😉

نمیاد اصلا تصویر نمیدونم چ ا ببخشید

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2706