2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رمان .گناهکار.قرعه بنام سه نفر.همکارم میشی.الکل هشتاد درصد.وسوسه سیب حوا.دسیسه بهشت.

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2738
اوووه ممنون همه اینارو خوندی

اینا و صدتا رمان دیگه 

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
اینا و صدتا رمان دیگه 

من چهار ساله همش رمان میخونم خیلی دوست دارم ی رماان جدید میاد بازار سریع دان میکنم

من چهار ساله همش رمان میخونم خیلی دوست دارم ی رماان جدید میاد بازار سریع دان میکنم

چقدرخوب تو گوشی میخونی من کتاب دوست دارم

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2706