2733
2734
عنوان

آیا دکترای طب سنتی درامدد خوبی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4979 بازدید | 48 پست
از بی پولی 

اتفاقا داروهای گیاهی گرونن، البته هر کسی نظری داری و قرار نیست همه مثل هم فکر کنن، ولی پزشکان متخصص طب سنتی بسیار موفق داریم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
پزشک طب سنتی یه جور مهارت در کنار دانش هست، اگه مسلط باشه به این علم بله درآمدش خوبه ، اما اگه کارش ...

خب میدونم تو همه زمینه ها همینه ولی خب به طور مت سط چقدر درامد داره.؟

عزیزم دانشگاها از طریق رشته های مامایی و...هم دکتر طب سنتی اموزش میدن و لزوما نباید یه دکتر باسه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب میدونم تو همه زمینه ها همینه ولی خب به طور مت سط چقدر درامد داره.؟ عزیزم دانشگاها از طریق رشته ه ...

اینا اصلا فایده ندارن، فقط کسی که پزشکی خونده باشه و بعد تخصص طب سنتی گرفته باشه...درامد حدود ۱۰ 

2731
اینا اصلا فایده ندارن، فقط کسی که پزشکی خونده باشه و بعد تخصص طب سنتی گرفته باشه...درامد حدود ۱۰&nbs ...

درامد ۱۰ میلیون یاویزیتی ده؟😲

درامد ۱۰ میلیون یاویزیتی ده؟😲

ویزیتی ۳۰ هست ، البته اگه دارو خودت بیاری سودش خیلی بیشتره 

منظورم متوسط ماهی ده ، برای پزشک شناخته شده 

2740
اما به پول علاقه داری ....ای شیطون 

نه خب باید یه درامدی داشته باشه بصرفه.ولی من به دارو گیاهی علاقه دارم و همین الانم از بعصیاشون اطلاعات خوبی دارم.مطمینم اگه برم توش موفق میشم

نه خب باید یه درامدی داشته باشه بصرفه.ولی من به دارو گیاهی علاقه دارم و همین الانم از بعصیاشون اطلاع ...

شما وقتی نمیتونی سونوگرافی و انواع آزمایش را بخونی و از تمام بیماری ها و علائم اطلاع نداری ، دارو شناسی نمیدونی ، به نظرت چطور میخوای موفق بشی؟ 

شما وقتی نمیتونی سونوگرافی و انواع آزمایش را بخونی و از تمام بیماری ها و علائم اطلاع نداری ، دارو شن ...

اینایی رو که کفتید که پرستارام بلدن بخونن.خب حتما تو این موسسات که طب سنتی اموزش میدن یا بعصی از دانشگاها اینارم اموزش میدن دیگه.چیزی که خیلی تو این رشته مهمه اینه که اناتومی باید خونده بشه و اطلاع از بقیه بیماریها.ولی خب به نطرم دکترای عمومی بخوان تخصص بگیرن تعدادکمتری این تخصص رو انتخاب میکنن!

اینایی رو که کفتید که پرستارام بلدن بخونن.خب حتما تو این موسسات که طب سنتی اموزش میدن یا بعصی از دان ...

اصلا پرستارا نمیتونن در حد پزشک ها بخونن و تفسیر کنن، دارو شناسی پزشکی و تداخل دارویی که بلد نیستن ، خلاصه بهت بگم وزارت درمان خیلی برای افراد غیر پزشک که کار طب سنتی میکنن مشکل سازی میکنه.

2706