2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دوزار قبولشون ندارم مردمم اگه شرایط خوب و بیمه خوب داشتن هیچوقت نمیرفتن سمت اینطور  ادما

هن؟اتفاقا الان همه به دارو گیاهی رو اوردن که !

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

کسی که اطلاعاتش متوسطه در زمینه طب سنتی باید جنایتکار باشه که از این راه بخواد مردمو درمان کنه.

مجوز مطب هم فقط به پزشک میدن و هر کسی که پزشک نباشه و مطب بزنه ، نظام پزشکی میاد سراغش و از طریق وزارتخونه باهاش برخورد میشه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
من دوزار قبولشون ندارم مردمم اگه شرایط خوب و بیمه خوب داشتن هیچوقت نمیرفتن سمت اینطور  ادما

حتما شما جایی رفتید که یارو حالیش نبوده.من خودمم داروگیاهی رو بیشتر از شیمیایی دوست دارم.چون شیمیایی صررش بیشتره

کسی که اطلاعاتش متوسطه در زمینه طب سنتی باید جنایتکار باشه که از این راه بخواد مردمو درمان کنه. مجو ...

عزیزم منظورم اینه درسش متوسط باشه اخه چندحا گفتن اگه نابعه باشه و داروبسازه و...گفتم منظورم اینا نیست

نه من اصلا پیششون نمیرم

اخه دیدم که میگما.ببین من سر یه موصوعی از دکتر متخصص و داروهای شیمیاییش ناامید شدم الان دنبال دکتر خوب سنتی هستم گه برم

عزیزم منظورم اینه درسش متوسط باشه اخه چندحا گفتن اگه نابعه باشه و داروبسازه و...گفتم منظورم اینا نیس ...

پزشک طب سنتی یه جور مهارت در کنار دانش هست، اگه مسلط باشه به این علم بله درآمدش خوبه ، اما اگه کارش عالی نباشه ، نه 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

یکی از اشناهامون که سنش بالا بود و بعد از اینهمه دکتر با داروهای طب سنتی حامله میشه!

2706