2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجور اعتقاد دارین ب این چیزا خرافاته همش

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2731
نمیشنا سید مجبور نیستید اظهار نظر کنید من از کسایی که سراع دارن پرسیدن    

من یه نفر و میشناسم کارشم خیلی خیلی عالیه.حضوری هم هستش.ادرسشم تو دامنست.بری اونجا ادرسشو از هرکی بخوای بهت میده همه میشناسنش.ولی فقد در خونشون خیلی خیلی شلوغه.از همه شهر ها میان پیشش.من خودم نگرفتم ولی اجیام و دوست مامانم ازش گرفتند وگفتن که کارش عالیه و مبلغ ناچیزیم میگیره.

2738
عزیزم کرجه؟دامنه کجاست؟

تو اصفهانه عزیزم.فریدَنِ.برو اونجا به هربگی میشناستش.ماهم اینجوری ادرسشو پیدا کردیم.من خودمم دنبال دعانویسم ولی نمیخوام پیش این برم.نه که کارش بد باشه نه فقد چون دعاهاش رحمانی و خداییه نمیخوام.😊

درضم دعاهاشم ردخور نداره

نمیشنا سید مجبور نیستید اظهار نظر کنید من از کسایی که سراع دارن پرسیدن    

سلام عرض ادب خدمت دوستان
من یه دعانویس عالی و مجرب میشناسم تهران که خودم مشتری ثابتش هستم جد در جد سید هستن خلاصه کارشون حرف نداره واقعا عالیع کارشون و خیلی قیمتاشون مناسب هست . ولی دعانویس های دیگ بالای یک ملیون کار تضمینی انجام میدن . این استاد کارش تضمینی رد خور نداره هر کسی شماره استاد رو خواست توی سایت پیام دوستی بفرسته برام . 🙏

سلام خوبین شما دعا نویس خوب تو کرج میشناسین

سلام عرض ادب خدمت دوستان
من یه دعانویس عالی و مجرب میشناسم که  تهران خودم مشتری ثابتش هستم جد در جد سید هستن خلاصه کارشون حرف نداره واقعا عالیع کارشون و خیلی قیمتاشون مناسب هست . ولی دعانویس های دیگ بالای یک ملیون کار تضمینی انجام میدن . این استاد کارش تضمینی رد خور نداره هر کسی شماره استاد رو خواست توی سایت پیام دوستی بفرسته برام . 🙏

2706