2737
2734
عنوان

سقط کمک

183 بازدید | 18 پست

خانمای عزیز من تو هفته نهم قلب تشکیل نشده اول لکه بینی داشتم و کمر گرفتگی الان خون ریزی عین پری و کمر درد و تیر کشیدن هیشکس نیس راهنماییم کنه باید برم دسشویی زور بزنم تا بیفته؟؟؟؟؟؟؟ 

خدایا کمکم‌ کن❤

نه بابا...برو دکتر بهتره دارو میده...زعفران و دمنوش های گرم بخور گیاهی..پیاده روی و کوهنوردی هم عالیه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زورنمیخوادخودش میفته دیگه.زعفرون غلیظ دم کن بخور

واینکه اگه خونریزیت شدیدشد وقطع نشدبرودکترحتما

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
اخه دکتر گفت میری دسشویی دفعش میکنی 

اگ رفتی کنار بشینی اخه شنیدم گناه داره بره تو دسشویی باید خاکش کنی 

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
اخه دکتر گفت میری دسشویی دفعش میکنی 

سلام من دو هفته پیش تو شش هفته و چهار روز بچمو سقط کردم،دکترم گفته سه ماه دیگه اقدام کن ولی من میترسم چون میخوام علت یابی کنم تا دیگه این اتفاق برام نیوفته....شما کی میخواین اقدام کنین ،دکترتون گفت علت سقط چی بوده ؟؟؟

سلام من دو هفته پیش تو شش هفته و چهار روز بچمو سقط کردم،دکترم گفته سه ماه دیگه اقدام کن ولی من میترس ...

من اقدام نمیکنم ب من گفت دلیلش اسپرم ضعیف بوده... 

خدایا کمکم‌ کن❤
2706