2733
2739
عنوان

شما باشین میرفتین خونه مادرشوهر یا نه😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 57 پست
نرو عزیزم منم‌نمیرم و خیلی ارامش دارم نرفتن من واسه نن بد نشده واسه اونا پیش اقوامشون بده که یدونه ع ...

میدونی چن تا جاسوس هم داره ازونطرف میفرستتشون همیشه امار منو بهش بدن وقتایی ک دیر میرم یا کلاا کارشون جاسوسیه اونارو چکار کنم  

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا مثل توام ولی سه ماه پیش شوهرم با مادرش ی دعوای اساسی کرد الان چن وقته قط رابطه ایم خیلی راحتم یعنی خیلی هاااااااا

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2728
منم دقیقا مثل توام ولی سه ماه پیش شوهرم با مادرش ی دعوای اساسی کرد الان چن وقته قط رابطه ایم خیلی را ...

افرین به شوهرت ک خودشو مدیون شما نمیکنه عزیزم خوشبحالت

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

قطعا نمیرفتم خب طرف نمیخواد ارتباط برقرار کنه زور نیس که

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

عزیزم اگر شوهرت مشکلی نداره نرو ولی اگر بری بهتره از حرف مفت فامیل دور میمونی

دیر برو زود هم برگرد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

نرو عزیز من نرو. 

زندگیت مهمه برات یا دیدن اون؟

بهش رو بدی و راش بدی تو خلوتتون کار ب جاهای باریک کشیده میشه.

منم مادر  شوهرم دقیقا مثل مال شماس. چندماهه نرفتم من. حالا شوهرم گاهی اوقات میره ولی من اصصلا. چون ارامشم مهمتره

❤خدایا عاشقان را غم  مده  شکرانه اش با من....❤
2740

من با این که علنا مادر شوهرم کاری نمیکنه اذیت شم 

ولی از اونجا رفتم لذتی نمیبرم و ارامشم بهم مسخوره 

ولی اصلن نمیرم قهرم نیستم ولی نمییییرم چون اذیت میشم 

بنظرم نرو گور بابای هرکی میخاد هر حرفی بزنع

میدونی چن تا جاسوس هم داره ازونطرف میفرستتشون همیشه امار منو بهش بدن وقتایی ک دیر میرم یا کلاا کارشو ...

خیلی عادی برخورد کن ولی بهشون اطلاعات نده مودبانه ولی بپیچون جواب درست و حسابی به سوالاتشون نده بذار خودشون خسته شن  مال من کلا انگار من وجود ندارم راحتن حتی باردارم از شوهرم نمیپرسن کی زایمان میکنه تنها چیزی که پرسیدن جنسیت بوده میدونم زایمان کنم هم نمیان 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
میگم ااگه نری دوباره شوهرتو پر نکنه دعوا را بندازه؟؟؟ مثلا بگه دیدی زنت نیومد و فلان و... اگه اینج ...

میدونی 

فک میکنم مردی ک بعد ۴۰ سال عرضه نداره فکر کنه و منطقی باشه من همیشه باید نگران باشم و خودمو عذاب بدم برای مغز ناپخته اون بزار بگه بالاتر از سیاهی رنگی نیس 

افرین به شوهرت ک خودشو مدیون شما نمیکنه عزیزم خوشبحالت

اخه مامانش خیلی بددهنه آجی حرف بد میزنه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

منم یکماهه نرفتم خونه مادرشوهرم حالافرداشب میخوایم بریم خونشون میدونم که یه اخم وتخم حسابی درراه داریم یه بی محلی حسابی😣😣😣😣

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
خیلی عادی برخورد کن ولی بهشون اطلاعات نده مودبانه ولی بپیچون جواب درست و حسابی به سوالاتشون نده بذار ...

واقعا این چه موجودیه  بچه اولم دختره اصلن تبریک نگفت برا بارداریم فقط به سوهرم زنگ میزنه میگه بچه چیه؟میگه دختره 

میگه اشکال نداره😑😲🤐

البته بچه پسر بود تو بیمارستان کلاا اخماش توهم بود ازینکه نمتونه باز حرف در بیاره