2726

سلام

تو مناسبتهای ک در پیش داریم طبق هر سال مادرشوهرم نذری داره اما بی نهایت بد ذاته خدا خودش جوابشو بده من واگذار کردم به صاحب همین عزا😢 😔بد جور بین منو شوهرمو شکر اب میکنه و علنا بی احترامی میکنه و باعث مریضی و دعوا بینمون میشه از اخرین باری ک دعوا انداخت بینمون چن ماه میگذره نه ازمون خبر گرفته نه از بچه هامون حالی پرسیده نه هیچی جالبه همیشششهه هم یا طلبکاره یا در بدترین حالت خودشو میزنه به نفهمی انگار نه انگار چکار کرده.حالام از اونموقع با اینکه میدونه خودش چکار کرده احوالی نپرسیده بنظرتون من برم خودمو بدجور کوچیک نکردم؟نرم چی میشه؟دل دشمنا شاد میشه؟خب بشه بدرک از جونم و ارامشم ک واجبتر نیس😑نظرتون برام مهم و قابل احترامه لطفا جواب بدین💔

نمیدونم باید برم و روابطپو کم کنم یا کلاا نرم چی میشه؟

محتاجمبا قلب پاکت واسه خوب شدنم صلوات بفرستی 💔لایک کردی یعنی فرستادی منم برای تو میفرستم دوست خوبم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ زده دعوتت کنه؟

اگه نزده ول کن

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2706