2737
2734
دروغ میگی شما

چه دروغی دارم بگم خواهرم...😐

فقط بعضی اوقات حوصلم سر میره میگم کاش اینجا بود به سر و کول هم میزدیم 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دروغی دارم بگم خواهرم...😐 فقط بعضی اوقات حوصلم سر میره میگم کاش اینجا بود به سر و کول هم میزدیم ...

یعنی شوهرت نیست تو خوشحالی؟؟

منکه شوهرم نباشه دپرسم

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
سلام چیکار کرد همون مجا میخواست بیاد خواستگاری؟؟دیگه زنگ نزد؟؟فکرت بودم ..مگه همون نیستی ک گفته بیام ...

سلام ممنون عزیزم ک بفکر بودی..نه من زنگ زدم نه خودش..چ بهتر...💗

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
یعنی شوهرت نیست تو خوشحالی؟؟ منکه شوهرم نباشه دپرسم

خوشبحالت ..

من فقط حوصلم سر میره 

شاید بخاطر اینکه دو روز قبل رفتنش کتکم زد دلتنگش نشدم با اینکه بخشیدمش ولی فراموشم نمیشه😢

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
خوشبحالت .. من فقط حوصلم سر میره  شاید بخاطر اینکه دو روز قبل رفتنش کتکم زد دلتنگش نشدم با ای ...

الهی بمیرم

چرا کتکت زد اخه؟

دلش اومد؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
بخاطر ننش😑😑

بچه داری؟

2740
نه . عقدم عزیزم

ایشالاخوشبخت بشی و شوهرت دست بزن رو بزاره کنار

سلام ممنون عزیزم ک بفکر بودی..نه من زنگ زدم نه خودش..چ بهتر...💗

اره عزیزم بهترر..ان شالله قسمتت یه آدم خوب ب امید خدا

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
اره عزیزم بهترر..ان شالله قسمتت یه آدم خوب ب امید خدا

ان شاا ممنون گلم😘

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!