2733
2739
اجازه نمیدن گلم  تازه میخواستم برم کتابخونه با دوستام رفع اشکال کنیم نزاشتن

من 26سالمه 22ازدواج کرذم.ببین کاش من جای تو بودم که خانوادم سخت گیر بودن نمبذاشتن برم بیرون.قدربدون .خطا نکردم اما الان که به عقب نگاه میکنم میگم کاش نمیذاشتن برم بیرون زیاد.من برادخترم سخت گیری خواهم کرد.شوهرم خیلی اقاس فقط یه ایراد داره سه ساله نمیذاره من تنهاجایی برم.دوستی ام ندارم.پس خونه پدررو قدربدون وباکسی اردواج کن که شغل واخلاق عالی داشته باشه.دیرو زودش مهم نیس

هیچی  
اره شوهرمو اونجور که بخوام انتخاب میکنم 

فکر میکنی همه ی اونایی که الان کنج خونه هستن همسرشونو اونجوری که میخواستن انتخاب نکردن؟ 

والا اونا هم نمیدونستن همچین ادم بد دل و شکاکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند سالته

سلام چیکار کرد همون مجا میخواست بیاد خواستگاری؟؟دیگه زنگ نزد؟؟فکرت بودم ..مگه همون نیستی ک گفته بیام تو حیاطتون حرف بزنید؟

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
فکر میکنی همه ی اونایی که الان کنج خونه هستن همسرشونو اونجوری که میخواستن انتخاب نکردن؟  والا ...

حداقل یک ماه یبارم شده منو بیرون ببره 

برام کافیه

تیکر تولدمه😊
2740
فکر نمیکنم اونوقت محدود کردنشون بیشتر میشه

اگ من‌جای تو بودم برا دانشگاه هر جوری شده خوابگاه میگرفتم  حرفاو کاراشونم ب ی ورممم نمیگرفتم ب هر قیمیتی ک شد خودتو خلاص کن اینجوری نابود میشی وقتیم ک ازدواج کنی حتی اگ همسرتم عالی باشه عقده های زیادی تو دلت میمونه ب هر حال ارزوی موفقیتو ازادی برات دارم گلم❤

2706