2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂😂😂 خداییش ازدواج کردن هنرنیست 

اره بابا تا ازدواج نکنن اینو متوجه نمیشن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738
۱۸

وا کوچولویی که 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من مث تو بودم.مجرد بودم شده بودم زن خونه همه کارا با من بود فقط شب جمعه نداشتم.از صب پا میشدم میشستم و میپختم تا بخوابم این وسطاش مدرسه ام میرفتم هرجام میخواستم برم ده نفر مراقبم بودن توی فضای مجازی ام ازاد نبودم .ازدواج کردم خیلی راحت شدم هم ازادشدم هم دیگه محدود نبودم هم از نظر مالی بیشتر استقلال پیدا کردم . بستگی داره چه پیش روت باشه .مطمعنا خدا همسرمو برام هدیه فرستاد تا این همه سال سختی رو از دلم دربیاره

2706