2737
2734

لطفا کمکم کنید بگید چطوری میتونم افراد مستضعف رو شناسایی کنم؟ترجیحا بچه ها

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

ضمنا زیاد حالم خوب نیست. نگین چرا جوابامونو نمیدی و بی احترامی میکنی. شرمنده ام

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مدرسه ها  ما لباس و اینا یا حتی پول میدیم مدرسه خودشون میدن به بچهه های فقیر یا اونایی که از ب ...

من ی بار بردم مدرسه پشیمونم کردن. اصلا مدیریت نکردن. جای اینکه بدن به بچه های نیازمند دادن به بچه هایی که مثلا درسان خوب بود. بعدا که اعتراض کردم گفتن خب ما زیاد نیازمند نداشتیم

2731

بچه های کار تو خیابون البته به اینجور افراد فقط مواد غذایی کمک کن 

پول نده اصلاااااااااااااااااااااااااااااا

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
بچه های کار تو خیابون البته به اینجور افراد فقط مواد غذایی کمک کن  پول نده اصلاااااااااااااااا ...

ممنون این خوب بود

من ی بار بردم مدرسه پشیمونم کردن. اصلا مدیریت نکردن. جای اینکه بدن به بچه های نیازمند دادن به بچه ها ...

عزیزم من مامانم دبیره چون میشناسنش واسه همون حتما به فقرا میرسید و بعضی از بچه ها از مادرم حتی تشکر میکردن

شما هم بنظرم ببین کسی تو فامیلتون نیست ؟

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...
2738
عزیزم من مامانم دبیره چون میشناسنش واسه همون حتما به فقرا میرسید و بعضی از بچه ها از مادرم حتی تشکر ...

چرا هست. باید بسپرم ببینم چطور میشه؟عجب استقبالی شد از تاپیکم. مرحبا دارن نی نی سایتیا. اگه شوهرم زده بود منو الان اینجا صحرای محشر بود

خیلی از این کارا خوشم میاد عزیزم الان فکر میکنم ایده میدم بهتون

ممنون عزیزم. ی نذر دارم موندم چکارش کنم

سلام دوست اگه میتونی برو یه شیرخوارگان یا بهزیستی ب بچه های بی سرپرست کمک کن واقعا اونان ک ب محبت د ...

ممنون از نظرت عزیزم. خدا خیرت بده

2706