2737
2734

دوماهه که باردارم ویه پسر یکساله دارم که به شیرم خیلی وابسته هست.ودوماه هم فرصت دارم از شیر بگیرمش .اما نمیدونم چیکار باید بکنم.چون پسرم بی وقفه شیرمو تقاضا میکنه.افسردگی گرفتم.تروخدا اگه تجربه ایی دارید کمکم کنید.

خب چرا انقد زود باردار شدی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه مبتلا به آندومتریوز هستم وذخیره تخمدانم بسیار پایینه.دکترم 3ماه بهم فرصت داد که باردار شم.خداروشکر به طور طبیعی باردار شدم وگرنه برای بچه دوم باید ای وی اف میکردم.ولی حالا با این مشکل مواجه شدم.

آخه مبتلا به آندومتریوز هستم وذخیره تخمدانم بسیار پایینه.دکترم 3ماه بهم فرصت داد که باردار شم.خداروش ...

سلام لطفابگیدچکارکردیدمنم الان مشکل چن ماه پیش شمارودارم پسرم۱سالشه ومن باردارم نمیدونم چجورازشیربگیرم خواهشاهرچی میدونیدبگید