2733
2734
عنوان

خانومای باردارتوروخدابیاین؟

110 بازدید | 27 پست

سونوان تی عددش واسه من ۲.۴۶بودوازمایشم ریسک متوسط۱:۳۱۱روداشت دکترم گفت کوادرمارکرواسکن انومالی روبدم که اگرخدای نکرده مشکل داشت بفرسته امینوبه نظرتون چیکارکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
ان تی من ۳.۱بود ریسکمم ۱به ۲۹سل فری دادم مشکلی نداشت الانم منتظرم به دنیا بیاد نمیدونم چرا ایقد ناز ...

منم می خواستم نیفتی بدم ولی خب جوابش ۱۴ ابان میادکفتم این یکشنبه بدم نهایت یه هفته بعدجواب میاداگرخدای نکرده ریسک داشت یه راست برم امینوسنتز

1به 200 خطرش بالاس... ان تی هم خوبه معمولا 4 به بالا خطر داره... دکترت واسه اینکه خیالش راحت بسه کواد و آنومالی داده... انشاالله که چیزی نیست... این غربالگریا پدر این مامانای باردارو در اوردن بیشتر 80 درصدشون جوابشون کاذب و اشتباس 

😎🤔
2738
1به 200 خطرش بالاس... ان تی هم خوبه معمولا 4 به بالا خطر داره... دکترت واسه اینکه خیالش راحت بسه کوا ...

دقیقا من که ازهفته ۱۳تا هفته ۲۳کارم شده بود فقط گریه استرس بعد فکر کن این استرسا به جنینم منتقل میشه

ازاسترس تامی خوابم هرده دقیقه ازخواب میپرم یک کیلوکم کردم تویه هفته

نه بابا. من دو بار سلفری رفتم . ۶ هفته طول کشید تا جواب بیاد . سری اول گفتن مشکوکه دوباره رفتم دادم . دیگه دددددق کردم . ولی خدا رو هزار مرتبه شکر مشکلی نبود تو دومی . اینا همه کلکه پوله . اصلا نترس و استرس نداشته باش 

نه بابا. من دو بار سلفری رفتم . ۶ هفته طول کشید تا جواب بیاد . سری اول گفتن مشکوکه دوباره رفتم دادم ...

یعنی منتطرجواب غربال دوم بمونم؟نرم نیفتی؟فقط امروزفرصت دارم واسه سلفری

خب اگرخدای نکرده مشکل داشته باشه فقط جواب امینو موردتاییده من ترسیدم زمان ازدست بدم چون جواب سلفری د ...

مگه الان چند هفته ای؟خب اگه بچه مشکل نداشت و امنیو دادی بچه سقط شد چی ریسکشوقبول میکنی

2706