2733
2739
عنوان

پر بازدیدش کنید خانوما

229 بازدید | 13 پست

سلام خانومای عزیزم.فصل عاشقی امام حسینه و زائرینش برای اربعین رفتن سرزمین کربلا.موقع برگشت توی ایران چه قدر خستن دنبال موکب برای استراحت و پذیرایی میگردن.موکب منتظران حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف تصمیم داره موکب اسکان و پذیرایی برای زائرینی که برمیگردن فراهم میکنه و به نظرم خیلی هم لازمه همچین کاری.هر کدوم از شما عزیزان به اندازه هزینه خوراکی بچه هاتون هم بخوایین کمک کنید میشه کلی کمک.و دریایی از محبت شما به آقامون امام حسین.به عشق امام حسین و امام غایبمون پر بازدیدش کنید.در ضمن کاربر قدیمی هستم.عکس هم گذاشتم برای صحت حرفام.شماره کارتشم داخل مجوز قید شده به نام احمدی فقط هر کی کمک میکنه اینجا اعلام کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه اظهار نظری؟ خب کمکه دیگه یا میکنن یا نه😐

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
چه اظهار نظری؟ خب کمکه دیگه یا میکنن یا نه😐

عزیزدلم کسی و مجبور نکردم کمک کنه.ولی لااقل تعداد بازدیدی که شده با لایک این کار معنوی رو تایید کنن.بله شاید حق با شمتست انگار من توقع الکی دارم

2738

چشم حتما

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
تو این دوره که آدم به چشماش اطمینان نداره با یه عکس مجو!؟ز . بعید میدونم والا 

عزیزم چی دیگه باید بزارم که باور بشه؟ وقتی مجوز تمام اطلاعاتو داره با مهر عتبات عالیات.شماره کارت هم مال خودم نیست مال همون صاحب موکبه.اشکالی نداره هر کی اطمینان قلبی داره کمک کنه کسی مجبور نیست.امام حسین خودش روزی موکبشو میرسونه

خانوما یعنی باور کردن این موضوع خیلی سخته؟ این کمک شما داره میذه به حساب مدیر موکب که اسمش هم هست.این موکب از امشب فعال میشه ولی خیلی احتیاج به کمک داره .