2737
2739
عنوان

خانمای خوش سلیقه بیاین لطفا.سوال در مورد پرده پانچ دارم.😌

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 33 پست
پس چیکارکنم؟گلای بالا پایینش اعصابمو خورد میکنه با اینکه چندساله گذشته.اگه فقط حریرمو پانچ کنم بدون ...

بدون رویی هم خوبه اگه خودت از طرح حریرت خوشت میاد... روییشم گفتی قهوه ایه پس اگه برش داری خونت یه مقدار روشن و باز میشه

بدی باز کنن از اول بدوزن ریسکه دیگه بازم.. اگه خوب درنیاد چی؟ هزینه شم زیاد میشه. به من باشه همچین ریسکی نمیکنم یه چندسال تحملش میکنم همین شکلی یه کم که از رنگ و رو افتاد کلا عوضش میکنم نو میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدون رویی هم خوبه اگه خودت از طرح حریرت خوشت میاد... روییشم گفتی قهوه ایه پس اگه برش داری خونت یه مق ...

چندساله دارمش.برای جهیزیم بوده.پارچه هاشونو خیلی دوس دارم ولی اون از خدا بیخبری ک برام دوخته رسما ریده ب پارچه ها. چون فامیل بود نشد پس بدیم.مال سال 94 هس.

تیکر تولد پسر نازم  
چندساله دارمش.برای جهیزیم بوده.پارچه هاشونو خیلی دوس دارم ولی اون از خدا بیخبری ک برام دوخته رسما ری ...

من سر جهیزیه پرده ای که سفارش داده بودم اشتباهی یه رنگ دیگه دوختن برام... بعد همشو پس فرستادیم از نو دوختن برامون 

3 متر پنجره منظورمه چون پارچه ی خیلی زیادی میخواد

اره میدونم.منظورم اینه ک گرون میشه دیگه. میدونم جدیدترین پرده با دوختش متری 200 درمیاد.اون مروارید دارا رو میگم.برا من 3 مترنمیشه.2متر ونیمه.

تیکر تولد پسر نازم  
من سر جهیزیه پرده ای که سفارش داده بودم اشتباهی یه رنگ دیگه دوختن برام... بعد همشو پس فرستادیم از نو ...

این شوهرخاله شوهرم بود اخه.اگه غریبه بود راحت تر بودیم.

تیکر تولد پسر نازم  
2738
برام عکس پرده تو میزاری ببینم؟

والا الان شهرستانم خونه نیستم ولی یه عکس دارم قسمتی ازش مسخصه مبزارم ببینی یه ساعت خاص بگو تا بزارمو بحزفم

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706