2733
2739
عنوان

من یک زن بدبختم...باز کتکم‌زد...

580 بازدید | 38 پست

خسته شدم بقران....ده ساله دارم تحملش میکنم 

دست بزن داره ، پول نداره اخلاق نداره ....

خاک تو سرم تا بچه نداشتم جدا نشدم...فقط به خاطر آبرو....

سگ ب ر ی ن ه تو این آبرو ک سوختم بخاطرش....

از وقتی شناختمش ی قرون پول نداشت فقط داشتم قرض میدادیم و وام میگرفتیم هیچی به هیچی....

الان آشغال زد توصورتمو گورشو گم کرد بیرون....چون گفتم چرا پیامای گوشیتو پاک کردی‌‌‌‌....معلوم نیست چ غلطی داره میکنه خسته شدم از دستش...میخوام‌زنگ بزنم‌به پدرشوهرم بگم همه رو...

باز میگم خودمو مضحکه میکنم و بسر زبونا میندازم....

چکار کنم....

چشم از پنجره بردار؛منجی در آینه است....

نه نمیندازی فقط عاقل باش و زندگیتو نجات بده نمیخاد بری دنبال حرف مروم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اگر میخوای جدا بشی اول یه کار پیدا کن از نظر مالی مستقل بشو بعد وکیل بگیر جدا شو

به خونواده شوهرتم هیچی نگو چون بیشتر حرف مفت میزنن تا اینکه مفید واقع بشن این تجربه منه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا فکر میکنین بچه تو ی محیط متشنج داغونه الوده که شاهد تحقیر و کتک کاری مادرشه بهتر رشد میکنه تا تو ی محیط بدون پدر اما اروم و با ارامش و بدون خشونت؟فقط سوالمه همین

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

آگه قصدت واقعا جدایی و طلاقه پیه همه چیرو بمال به خودت جمع کن همه چیزتو برو خونه پدرت طلاق بگیر 

اگه نه بشین یک فکر دیه کن از نت سرچ کن دعا محبت و عشق و زبان بند و ... .خودت تغیر بده و باهش سر فرصت مناسب که میدونی میشه حرفید حرف دلتو ساده با ادب رک و راست و مختصر بگو

دوتا دختر دارم...شغلی ندارم....ی قرون پول ندارم...

خانوادم پشتم نیستن...خیر سرم تک دخترم انگار ن انگار ده روز بگذره مامانم نمیگه مرده ایی یا زنده

چشم از پنجره بردار؛منجی در آینه است....
2706