2737
2734

یکسال بودانگشتره نامزدیموکم کرده بودم دیروزتوچمدون پیداش کردم انقدرذوق کردم خیلی ناراحت بودم همه طلاهاموفروخته بودم انگشترونگهداشته بودم برای یادگاری

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید

من چند ساله حلقه مو گم کردم دیگه امیدی ندارم پیدا شه. حتما افتاده بیرون😞

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی پیش اومده .

به بار یه مقدار پول که بصورت سنتی واسه مبادا قایم کرده بودم گم کردم بعد پیدا شد 

یه بار سکه هامو 

طلاهم گم کردم ک بعد پیدا شده

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728
من چند ساله حلقه مو گم کردم دیگه امیدی ندارم پیدا شه. حتما افتاده بیرون😞

حتما بیرون گم شده مجردبودم دستبندطلاموتوخیابون کم کردم هی فکرمیکنم یعنی کی پیداش کرده

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
بله خیلی پیش اومده . به بار یه مقدار پول که بصورت سنتی واسه مبادا قایم کرده بودم گم کردم بعد پیدا ش ...

واییی چقدرخوب توخونه گم بشه پیدامیشه حتما

دستبند نقرمو شوهرم از زیر کمد پیدا کرد از خوشحالی انقد کتکش زدم🤣🤣🤣

وایییییی چرابنده خدارو

اره همین چند وقت پیش روز تاسوعا گوشیمو  پیدا کردم😂وقتی گمش کردم انقدر اشک ریختم وقتی از ماشین پیاده شده بودم افتاده بود تو جوب لای لجنا چقدر دنبالش گشتیم بعد رفتیم کارامونو انجام دادیم بعد باز گفتم من میدونم گوشیم افتاده اون جاها نیم ساعت بعد برگشتیم داداشم خوب گشت تو جوب بود هی زنگم میزدیم صداش در نمیومد اونجا خدارو شکر هم پیدا شد هم خراب نشد فقط دوربینش کار نمیکنه😂😂😂

2740
اره همین چند وقت پیش روز تاسوعا گوشیمو  پیدا کردم😂وقتی گمش کردم انقدر اشک ریختم وقتی از ماشین ...

خوب شدکه برش نداشته بودن

دیده نمیشد که بدبخت رفته تو ته لنجا گوشیه عزیزززم 😂😂😂

خراب نشده بود

نه اصلا الان دستمه دیگه😆فقط دوربینش کار نمیکنه البته سلفیش سالمه 😂

همون بسه دیگه فقط ازخودت عکس بگیر