2737
2739
عنوان

تبعیض بین جاری ها و حتی پسرای خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 2191 بازدید | 70 پست
حتما از تو خوشش نمیاد بعدشم داداشش و بخاطر ازدواج با تو تحویل نمیگیره

والا جز خوبی در حقشون نکردم.قبل از ورودم به خانواده هم کلی برام غش و ضعف کرده بودن که چون راجع به جاریم اینجوری نبوده ایشون قهر کرده رفته.وارد خونواده هم شدم تابلو بود همه هواشو دارن یه وقت فک نکنه من اومدم اون از مد افتاده.اوایل درک میکردم اما اینکه کلا این رفتار ادامه پیدا کرده برام سوال شده.من و جاریم باهم خوب نیستیم.حالا ربطش رو به خواهرشوهرام نمیفهمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری هستی؟خواهرشوهرای من با برادرشوهرم و جاریم خیلی خوبن.با ما اینجوری ان.یه خواهرشوهرم که کلا انگا ...

خب عزیزم فک کنم همه اینطورن یعنی تاجایی ک من دیدم میشناسم پسر بزرگ عزیزتره بخاطر همین زنش و بچشم عزیز تر میشه 

اما گاهیم اخلاق برادر زنش ایجاب میکن مثلا من الان زن داداش کوچیکم  دوس دارم اما از بقیشون متنفرم چون کلی بیشعوری بی شخصیتی ازشون دیدم 

2731
من که جاری ندارم ولی سر یه خواستگاری رفتن برادر شوهرم فهمیدم مادر شوهرم خیلی عنتره . نمیخوام مسخره ک ...

قبل از اومدن منم مادرشوهرم اینا انقد ازم تعریف کرده بودن جاریم قهر کرده بود.البته برا ما خب فرق داشت.من از جاریم از لحاظ قیافه خیلی بهترم و چون گفته بودن فلانی خوشگله اونم قهر کرده بود.اینا رو شوهرم برام تعریف کرده.اما وارد که شدم دیدم همه دارن دور یر اون‌میچرخن یه وقت به خانم چیزی برنخوره و براشون‌مهم نیس اگر به من بربخوره

یعنی همه خلق الله رو عاشق و مطیع خودشون کردن

🤔🤔🤔🤔حرفتو باور میکنم چون درباره اینا دقیقا همبنطوده که همه بدون پایه و اساس طرفدارشونن.این که میگی واقعیه؟

منم دلم برا شوهرم میسوزه.مخصوصا که منم اینجا غریبم و کسیو ندارم.از اونورم میبینم شوهر من خیلی دلسوزت ...

مامان من بنده خدا خیلی خانوم خوبیه نه که مامانمه تعریف کنم چون خونشون نزدیک مادربزرگم ایناست براش مثل دخترش کار میکنه خونه تکونی عیدش فرش شستنش کار های خونش خریدش دکتر مهمون داریش غذا پختنش و.....

هر کاری که فکرشو کنی با اینکه عمه هام هستن که به مادربزرگم کمک کنن اما دختراش اصلا نمیااان 

مامان من از دختراش براش بهتره اما کیه که قدر بدونه همیشه خدا هم بهش بی احترامی میکنن 

هی به مامانم میگم نکن میگه پیره اشکال نداره جای مامانمه بخاطر بابات و بخاطر خدا کمکشون میکنم 

از محبت زیادی از چشم افتاده همه فکر میکنن وظیفه مامان منه در صورتی که یکی که دختر داره چرا باید عروسش بیاد کارهاشو براش بکنه تهشم بجا دستت درد نکنه دلش رو بشکونن و بهش بی احترامی کنن

بنده خدا مامانم این آخریا هر روز نیم ساعت میره خونشون جارو میکنه ظرف هاشو میشوره غذا درست میکنه اگه خرید بخاد انجام میده و میاد 

اخه یه سال و نیم پیش مامان بزرگم پاش شکسته زیاد نمیتونی مثلا تکون بخوره 

انقد به مامانم بدی کردن که اصلا دوست ندارم ببینمشون

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2738
ولش بابا مال من از همین الللللاااان شروع شده

ولش کردم اما واقعا بعضی رفتارا بهم برمیخوره دوس دارم کلا‌قطع رابطه کنم.مثلا خواهرشوهر بزرگم همیشه چنان تو قیافه س انگار کیشو کشتی.مثلا تولد منو با اینکه خبر داشت حتی تبریکم نگفت.بعد تولد جاریم رفته بود سورپرایزش کرده بود پست کرده بود اینستا😑کلا حس میکنم این کارا از عمده و برا لج دراوردن و اگه من نبودم این کارو نمیکردن.منم با این قضیه مشکل دارم که مگه من چیکارشون کردن که انقد در پی دراوردن لج من هستن.شایدم با شوهرمم سرده چون شوهرم پشتم بوده تو جریان من و جاریم

جاری من برای خوشحال کردن پدرشوهر و مادر شوهرم کارهای زیر را انجام داد جهت عزیز بودم ۱  استخدام ...

منم برا خودم زندگی میکنم و همش به خودم میگم فک کن اونا رو بیشتر دوس دارن خب که‌چی.اما بعضی رفتارا کاملا مشخصه برا دراوردن لج من و همسرمه.این ناراحتم میکنه.جز خوبی هم در حقشون نکردم.البته مث جاریم چاپلوسی نکردم اما خب مث اونم پرتوقع نبودم

مامان من بنده خدا خیلی خانوم خوبیه نه که مامانمه تعریف کنم چون خونشون نزدیک مادربزرگم ایناست براش مث ...

منم خوبی کردم دیدم فرق میذارن کشیدم کنار.الانم خوبم باهاشون کلا و اصلا مث خودشون نیستم اما مث قبل هم نیستم.رفت و امدمو کم کردم و کمک خاصی هم نمیکنم

ولش کردم اما واقعا بعضی رفتارا بهم برمیخوره دوس دارم کلا‌قطع رابطه کنم.مثلا خواهرشوهر بزرگم همیشه چن ...

بابا من قیافم بد نیست ولی یه تعریف خشک و خالی حتی از این معمولاشم نکردن ولی جاریم نیومده هنوز ندیدنش دارن براش جون میدن

همیشه کسایی که یکم سلیطن و اهل دعوان همه بیشتر هواشونو دارن یکم میترسن. 

برادرشوهرت و جاریت بچه و عروس اولن؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706