2737
2739
عنوان

ختم نادعلی ساعت 4امروز هر کس دوست داشت شرکت کننه

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 52 پست
@مامانبزرگپانیذ     @فرانک20     @آنشرلی۱۲۳۴۵     @kimia_t & ...

من دیررسیدم ولی 2بار خوندم برای سلامتی ورفع گرفتاری همه مخصوصا گرفتاری @گیلآوا   وشفای خواهر @ویهانمهر    

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
من دیررسیدم ولی 2بار خوندم برای سلامتی ورفع گرفتاری همه مخصوصا گرفتاری @گیلآوا   وشفای خواهر ...

سلام مامان جون تو بد گرفتاری گیر افتام همیشه برام مادری کردید تو رو خدا برام دعا کنید از بس گریه کردم نمیتونم بلند بشم برام از جد مادرتون تو رو خدا بخواید بیام بهتون خبر خوش بدم

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامان جون تو بد گرفتاری گیر افتام همیشه برام مادری کردید تو رو خدا برام دعا کنید از بس گریه کرد ...

تا خدای بزرگ هست ناامیدی ممنوع .....انشالله بحق جد مادرم موسی ابن جعفر که باب الحوایجه وبحق محمد وآل محمد دل ناشادت شاد میشه ومیایی وخبر خوش میدی آمین یارب العالمین ......اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
تا خدای بزرگ هست ناامیدی ممنوع .....انشالله بحق جد مادرم موسی ابن جعفر که باب الحوایجه وبحق محمد وآل ...

مامان جون بد جور کم اوردم تو رو خدا دعام کنید هیج کسی رو ندارم جز ویهانمهر کسی نمیدونه شما همیشه دعام میکنید حاجت روا میشم کم اوردم😢😢

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2728
@گلابتوننن     @درمسیرخدا     @malake_yazdahom     @baharests ...

@ویهانمهر   عزیزم سلام .ممنونم گلم از محبتت که دعوتم کردی کم سعادتی بود به موقع نرسیدم .با اینحال  منصرف نمیشم بازم امیدم به خداس جدا میخونم.همیشه به فکر شما وخواهرشما هستم عزیزم خواهر گلت بهتر شدن انشاالله به حق همین روزهای عزیز که نزدیک اربعین هس خوب باشن بیای خبر سلامتیشون رو بدین .الهی امین. الهم صل علی محمد وآل محمد.

@ویهانمهر   عزیزم سلام .ممنونم گلم از محبتت که دعوتم کردی کم سعادتی بود به موقع نرسیدم .با این ...

عزیزم سر تایم بیادتون بودم

امیدوارم همیشه بهترینها در بهترین زمان ممکن نصیب شما و خانواده محترمتون بشه

یک دنیا ممنون واسه دعاهای دلنشینتون

الهی آمیییییین

خدایا شکرت❤️
2740
مامان جون بد جور کم اوردم تو رو خدا دعام کنید هیج کسی رو ندارم جز ویهانمهر کسی نمیدونه شما همیشه دعا ...

اعصابت روخوردنکن آرامش ت روحفظ کن من الان میخوام سوره طه روبخونم برات دعا میکنم انشالله بحق سوره یس وطه که خدا همین امشب حاجت روات کنه گرفتاری ت سریع حل بشه بگو آمین .....آمین

عزیزم سر تایم بیادتون بودم امیدوارم همیشه بهترینها در بهترین زمان ممکن نصیب شما و خانواده محترمتون ...

ممنونم عزیزدلم .خواهر با وفایم.انشاالله هرچه زودتر به آرامش برسین در کنار خانواده محترم.

@گلابتوننن     @درمسیرخدا     @malake_yazdahom     @baharests ...

سلام عزیزم , حال روحیتون بهتر شده؟خواهر بزرگوارتون بهترن؟عزیزجان خودتون رها کنید  تو آغوش خدا,مث طفلی که تو بغل باباشه و میدونه پرت نمیشه ....دلتون قرص باشه خدا همراهتونه و تنهاتون نمیزاره

اگه لایق و قابل باشم همیشه دعاگوی شما و خواهر بزرگوارتون هستم .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
عزیزمیییی،الهی آمیییییین از نیت پاک شما مرسی عزیز دل خواهرررررر

یادم

رفت بگم ,دیر رسیدم ولی همین الان میخونم سه بار  ,به نیت گیلاوا جان ,شما و شفای عاجل وکامل خواهرتون.
 تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا