2737
2739

نی نی یار ۱ نی نی یار ۲  نی نی یار ۳ نی نی یار ۴ نی نی یار ۵ نی نی یار ۶ نی نی یار شب نی نی یار روز نی نی یار صبح نی نی یار بعدازظهر نی نی یار غروب نی نی یار نصف شب نی نی یار ساعت ۳ نی نی یار سه شنبه ها نی نی یار ۴۶ نی نی یار هزار و یک شب رییس سایت یه لحظه بیا

چرا هرچی من بهتون پیام میدم منا حذف کنید نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانم! من کاربری نمی خوام

به کی بگم که نمیخوام؟؟؟

چرا حذف نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر مشکلت تاپیکات اول باید اونا رو پاک کنی هااا وگرنه تاپیکات میمونه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
2706