2737
2739
عنوان

قطع نشدن خون ریزی بعدچله زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 60 پست

ما تو فامیل چند نفری بودیم که باردار بودیم و من قرار بود آخرین نفر باشم که زایمان میکنه ولی بچه من اولین نفر به دنیا اومد و بعدش اونا یکی یکی اومدن و من باید دیدنشون میرفتم و......

دلم داااااغه ولی بازم خدا رو شکر که به صلاح بنده هاش کار میکنه

برات از خدا بهترینا رو میخوام

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا یک سال؟

چ بدونم گفت احتمال زودرس بیادپایین

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2731
اره😔😔

خدابه دلت آرامش بده خیلییییی سخته تاکسی تجربه نکنه دردتونمیفهمه الهی که به حق حضرت علی اصغر خدابهت یه نی نی سالم دیگه بده دلت یکم آروم شه.. 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
ما تو فامیل چند نفری بودیم که باردار بودیم و من قرار بود آخرین نفر باشم که زایمان میکنه ولی بچه من ا ...

اره منم 😔😭😭الان عروس خاله شوهرم بامن حامله بود بچه اون به دنیا بیاد یاد خودم میخام بیفتم😔😔😔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
نه هیچی نیس طبیعیه. نگران نباش من تا شصت روز داشتم

بقایا دارم یکم ازاون میترسم خون ریزی کنم بمیرم

2740
اره منم 😔😭😭الان عروس خاله شوهرم بامن حامله بود بچه اون به دنیا بیاد یاد خودم میخام بیفتم😔😔😔

ببین هزیزم من عمه خودم، زن عموم، عروس داییم و......

اینا که نزدیکترن

ببین من چه حالی دارم

دلت رو بذار کنار دل حضرت رباب و حتگا در اولین فرصت اون کتاب رو تهیه کن و بخون

ببین هزیزم من عمه خودم، زن عموم، عروس داییم و...... اینا که نزدیکترن ببین من چه حالی دارم دلت رو ...

حتما😊مرسی♥

سلام عزيزم حالت چطوره؟ كم پيدايي ، بهتر شدي؟

سلام مرسی 💋ممنون خوبم شماخوبی؟؟

واقعا؟بعد چطوری باید خارج بشه؟

سلام عزیزم خوبی

اتفاقی این تاپیکو دیدم خیلی ناراحتم ک بچتو از دست دادی امیدوارم خیلی زود باردار بشی

چن تا سوال دارم توروخدا جواب میده خیلی داغونم منم طول یرویکسم تو۲۱هفته شده بود۲۳ دوقلو باردارم الان ۲۳هفته و دو روزم سه شنبه نوبت سونو دارم هفته ای یدونه امپول پرولوتون میزنم شیافو قرصم استفاده میکنم دقیق دوهفته ست استراحت مطلقم ینی منم کارم ب زایمان زودرس میکشه؟؟میشه بگی طول سرویکس شما چندبود؟

سلام عزیزم خوبی اتفاقی این تاپیکو دیدم خیلی ناراحتم ک بچتو از دست دادی امیدوارم خیلی زود باردار بشی ...

سلام عزیزم

ان شاءالله دوقلوهاتو سالم و به خوشی بغل میکنی

اصلا نگران نباش چون استرس بدترش میکنه

من قرص استفاده نمیکردم و آمپولم ده روز یه دونه 

شما که هم قرص و هم شیاف و هم آمپول وستفاده میکنی خیالت راحت باشه.فقط استراحت کامل داشته باش و استرس نداشته باش.

چرا سرکلاژ نکردی؟

سلام عزیزم ان شاءالله دوقلوهاتو سالم و به خوشی بغل میکنی اصلا نگران نباش چون استرس بدترش میکنه من ...

ممنون گلم

توروخدا برام دعا کندقبلا ی سقط هم داشتم بعد دوسالم باردار شدم

۲۱هفته فهمیدم ک دکترگف دیره واسه سرکلاژ اما بازم میشع ولی شوهزت باید رضایت بده چون۵۰.۵۰هستش امکان داره کیسه ابت پاره بشه..ک شوهرم قبول نکرد

شمانگفتی طول سرویکست چندبود؟؟