2726
عنوان

قطع نشدن خون ریزی بعدچله زایمان

1977 بازدید | 60 پست

۴۳روزه زایمان کردم.ولی خون ریزیم کم یاقطع نشده..بقایام ندارم چون علایمشوندارم...توزایمان چون بچم کوچیک بود بخیه نداشتم معاینه ام کردن گفتن پارگی ندارم...پس چرا خون ریزیم تموم نمیشه؟؟؟برم دکتر یاعادیه؟؟؟

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
من بیشتر از دو ماه لکه بینی داشتم

لک خوبه برامن انگارپریودم..شکمم دردمیکنه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تا چهلم لک بینی داشتم. بعدش پاک شده به وقتش هم پریود میشم. سه ماهه سزشدم

خوشبحالت😔توحاملگیم خون ریزی داشتم..دیگه جون ندارم همین روزاست که میمیرم ازکمخونی

منم‌ قطع نشد روز ۳۵رفتم دکتر ایقد زیاد بود گفت باید بستری بشی احتمال داره رحمت در بیارن ۴روز تمام بستری بودن تا کم شد وحشتناک انتی بیوتیک بهم‌میزدن طوری بود ک هر شیف ۴تا سرم بهم‌میزدن🙄

اخرش 
خوشبحالت😔توحاملگیم خون ریزی داشتم..دیگه جون ندارم همین روزاست که میمیرم ازکمخونی

خوشحالی دیگه ندارم من مثل خودت بچمو از دست دادم دلم دنیای در ده خستم از زندگی😔

خدایا شکرت🖤
امضات چی میگه؟از دستش دادی؟😔

اره😔😔

منم‌ قطع نشد روز ۳۵رفتم دکتر ایقد زیاد بود گفت باید بستری بشی احتمال داره رحمت در بیارن ۴روز تمام بس ...

وای نه 😭😭رحمم دربیارن بچه نمیتونم بیارم که

من الان 38 روزه سز شدم. هنوز خونریزی دارم. 

هنوز به لک نیفتادم 

یعنی مفنامیک بخورم خوب میشم؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706