2733
2739
عنوان

این بازیگر جذاب یا قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1512 بازدید | 43 پست
اره احتمالا بخاطر نقششه.من سریال ترکی دوس ندارم.خونه مادرشوهرم چندبار دیدم از این خوشکلتر زیاد دارن ...

من سریالای جم رو اصلا نگاه نمیکنم این سریالا که از این دیدم زبون اصلی بودن . 

اره ترکا خیلی خوشگل دارن دخترای قشنگی هم دارن

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

استارتر الان همه میان میگن چقدر زشته و اه اه

بعد تاپیک عکس بازی از شوهر عکس شوهراشون رو میذارن تا چند شب ادم خواب بد میبینه 🤣🤣🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدومو دیوی ؟ مارال ؟ نفوذی ؟ چوکور ؟ حریم سلطان ؟

اسمش یادم نیس، نمیدونم روزی روزگاری بود چی بود

همون که اسم مامانش جمیله س

باباشون ولشون کرده رفته

درست میگم پسره همینه دیگه؟

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
استارتر الان همه میان میگن چقدر زشته و اه اه بعد تاپیک عکس بازی از شوهر عکس شوهراشون رو میذارن تا چ ...

خخخخ از دست تو کلی خندیدم   

2728
اسمش یادم نیس، نمیدونم روزی روزگاری بود چی بود همون که اسم مامانش جمیله س باباشون ولشون کرده رفته ...

اها روزی روزگاری اره من ندیدم اونو اما درست میگی تو اونم هست . من فقط ازش نفوذیو دیدم و چوکور که داره پخش میشه 

اسمش یادم نیس، نمیدونم روزی روزگاری بود چی بود همون که اسم مامانش جمیله س باباشون ولشون کرده رفته ...

اونجا خیلی کم سن و ساله الان مردی شده واسه خودش

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
بخدا دیدم که میگم🤣

خخخ 

من اخه از این عادتا ندارم از بازیگری چیزی خوشم بیاد اما از این خوشم اومد حالا زشته قشنگه جذابه یا نیست خیلی مهم نیست بیشتر نقشش رو توی فیلم فکر نیکنم دوس دارن   

تو فیلم دختران آفتابم بود

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اونجا خیلی کم سن و ساله الان مردی شده واسه خودش

اره روزی روزگاری قدیمیه تقریبا الان تو این سریال اخریه خیلی جنتلمنانست کاراکترش   

ایناهاش همین سریال روزی روزگاری بود

البته چن قسمتشو بیشتر ندیدم ولی چهره ی پسره تو فیلم دلنشینه

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
2706