2752
2739
عنوان

سومین سالگرد ازدواج

1746 بازدید | 23 پست
سلام امروز سومین سالگرد ازدواجمونه . خیلی دوست داشتم یه جشن کوچولو بگیرم
اما جاریم ده روز پیش زایمان زودرس داشت و متاسفانه بعد 10 روز نی نی ش دیشب فوت کرد الان از لحاظ روحی نه من حالم خوبه نه همسرم .
به نظرتون چی کار کنم ...
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیشب شب بدی بود نصیب کسی نکنه من دومین تجربه تلخم بود
چون پارسال خواهرمم به خاطر زایمان زود رس دوقلوهاشو از دست داد.
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
خانوم کوچلو منم تو همین فکر هستم اما چون با مادر شوهرم یه جا زندگی میکنیم ازمون میپرسه میترسم ناراحت بشند .
اصلا توی بد شرایطی گیر کردم ...اون دو سال نشد یه جشن دونفری هم بگیریم اینم از امسال
نمیشه خوب شوهرم دهن لقه ...مامانشم که ازش بپرسه که دیگه با تمام جزییاتش براش میگه .
فکر کنم امسالم باید از خیرش بگذرم .
راستی کادو بخرم یا اصلا نمی خواد .
بهش بگو جون حالا شرایط اینه کادو رو گذاشتم واسه ی فرصت مناسبتر

اگه واقعا راهی نداره امشب بیرون بری.ی شام خووووب درست کن.بعدشم جشن سالگرد ازدواج رو موکول کن به ماهگرد ازدواج یعنی دقیقا 1 ماه دیگه
تمام.