2737
2739

باقالی تازه نه

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باقالی ندیدم بازار.من همیشه تو فریزر دارم.بعد هم چرا مرغ ریش ریش؟درسته سرخش میکنن.خیلی خوشمزه ...

اخه تواینستادیدم خیلی قشنگ شده بودم.گلم الان باقالی اصلانیست یعنی؟راستی وقتی شویداروموقعیکه برنج روگازداره قل میخوره بایداضافه کنم یاوقتی ابکش کردم؟

2731
اخه تواینستادیدم خیلی قشنگ شده بودم.گلم الان باقالی اصلانیست یعنی؟راستی وقتی شویداروموقعیکه برنج روگ ...

خخخ چی نوشتم....وقتی برنج روگازدرحال قل قل کردنه شویدارواضاف کنم یاوقتی برنجوابکش کردم

2738
من کلا همیشه برنج رو دمی درست میکنم.هیچکس هم متوجه نمیشه.عین آبکش میشه.اخه برنج شمالی حیفه.ویتامین b ...

اره اونطوری که خیلی بهتره ولی من اصلابلدنیستم دمی درست کنم مخصوصااین برنجاروداغون میکنم

اره اونطوری که خیلی بهتره ولی من اصلابلدنیستم دمی درست کنم مخصوصااین برنجاروداغون میکنم

اگر به اندازه ابش رو بریزی مشکلی پیش نمیاد.مثلا من به ازای هر ۱لیوان پلو پز ۱لیوان دسته دار فرانسوی آب میریزم

اخه تواینستادیدم خیلی قشنگ شده بودم.گلم الان باقالی اصلانیست یعنی؟راستی وقتی شویداروموقعیکه برنج روگ ...

وقتی آبکش کردی اینطوری عطرش بهتره یکم کوچولو هم بریز کف برنج

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706