2737
2734
یعنی بچه میخوای؟؟؟؟؟ 

اره یکساله نمیشه 😔

الان شوهرم امد میگ دوستم با اولین اقدام زنش باردار شده یجوری شم 

اخه تقصیر من چیه 😞 چیکارکنم 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره یکساله نمیشه 😔 الان شوهرم امد میگ دوستم با اولین اقدام زنش باردار شده یجوری شم  اخه تقصی ...

واااا ینی شوهرت ازش پرسیده تو چندمین‌اقدام‌باردار شدین؟؟؟مردام چه حرفایی میزنن باهم

عزیزم واس تنبلی تخمدانت برو دکترتارفع بشه وبارداربشی منم تنبلی تخمدان داشتم وهمش درگیربودم بااین قضیه ولی دومی رو خیلی ناگهانی وبدون انتظار باردارشدم ورزش کن رازیانه هم دم کن بخوراگه دکترنمیری

2738
عزیزم واس تنبلی تخمدانت برو دکترتارفع بشه وبارداربشی منم تنبلی تخمدان داشتم وهمش درگیربودم بااین قضی ...

دیونه شدم از بس رفتم مطب اه 

هیچ غلطی نکرد فقط تنبلیمو بیشتر کرد مردشورشو ببرن 

رفتم یه جا دیگه تا ببینم چی میشه ولی حالم که اصلا خوب نیست 

دیونه شدم از بس رفتم مطب اه  هیچ غلطی نکرد فقط تنبلیمو بیشتر کرد مردشورشو ببرن  رفتم یه ...

استرس وجوش بدترین چیزه سعی کن سالم خوری کنی ورزش حتما هرروز انجام بده شرایط باشگاه نداری توی خونه انجام بده تخم رازیانه هم بگیرکتری بزاربجوشه ۲ق غذاخوری تخم رازیانه بریز داخل یک قوری یک ونیم لیوان هم ازهمون آب جوش بریز روش دوباره بزار روی حرارت کم بجوشه تاآبش بشه یک لیوان هرروز بخور 

استرس وجوش بدترین چیزه سعی کن سالم خوری کنی ورزش حتما هرروز انجام بده شرایط باشگاه نداری توی خونه ان ...

هم تو خونه ورزش میکنم باشگاهم میرم سعی میکنم بهش فکر نکنم 

رازیانه گفت نخورم دکتر 

شما اولین بارداریت چقد اقدام بودی؟

2706