2733
2739
عنوان

چند سالتون بود ازدواج کردین؟😌

| مشاهده متن کامل بحث + 4226 بازدید | 310 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

14سالگی 😊الان 22سالمه پسرم پنج سالشه 

ای جان مامان کوچولو😍

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2728
نه فدات اینا همش حرفه بستگی به جنس آدم هم داره من 16حامله بودم 17زایمان کردم اونم فقط در طول سه ساعت ...

هههههههههههه عزیزم کاش منم اینور بشم

وخدایی که بشدت کافیست                                                                     ماکوچیکا خدامون بزرگه  
2738
😻😻قربونت آبجی 

😘😘

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بستگی به خود طرف داره یکی میبینی تو ۱۸ سالگی اندازه زن سی ساله سیاست داره یکی میبینی باید سی سالش بشه و بتونه زندگیشو اداره کنه خودم ۱۸ سالگی ازدواج کردم اندازه بچه ۱۰ ساله بود تجربه از زندگیم..و بهترین روزای عمرمو با گریه سپری کردم..برا من سن ۲۶ سالگی مناسب بود

2706