2737
2734
عنوان

مادرای بچه پیش دبستانی لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 25 پست
باید با مربی صحبت کنی مثلا براش جایزه بخره  یا اگه با کسی مشکل داره جاشو عوض کنه اما اصلا کوت ...

مثلا از شعر وسوره ها خیلی یاد نگرفته یعنی اصلا یاد نگرفته مربی ام به ظاهر خیلی جدی میاد ولی چرا یاد نگرفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه تک نیس ولی احساس میکنم نباید بهش رو بدم ازاونورم میگم نکنه از درون تخریب بشه وکلا زده بشه

نه عزیز بهترین راه اینه که لا مربیش حرف بزنی و بگی با جایزه تشویقش کنه و بری با همکلاسیاش حرف بزنی  بازبون خوش

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
نه عزیز بهترین راه اینه که لا مربیش حرف بزنی و بگی با جایزه تشویقش کنه و بری با همکلاسیاش حرف بزنی & ...

الانم قهر کرده ساکشو بسته رفته خونه مامانم میگه میخوام با مامان جون زندگی کنم دلم تنگ شد میام بهت سر میزنم

2731
مثلا از شعر وسوره ها خیلی یاد نگرفته یعنی اصلا یاد نگرفته مربی ام به ظاهر خیلی جدی میاد ولی چرا یاد ...

زیاد اصرار نکن 

اما مثلا شعر و سوره هارو خودت تو خونه زمزمه کن بزار ملکه ذهنش بشه

فعلا بزار اول با محیط کنار بیاد

مثلا از شعر وسوره ها خیلی یاد نگرفته یعنی اصلا یاد نگرفته مربی ام به ظاهر خیلی جدی میاد ولی چرا یاد ...

پسر من که پیش ۱ هم رفته ولی هیچی یاد نگرفت،امسالم همین جور هر روز یه بهانهه جیدید میاره،به نظرم اکثر پسرا همین جورین!من که هر چی اطافم دیدم همین جور بودن

تو، به ادب خود ارزش می یابی،پس آن را با بردباری زینت بخش...(امام علی علیه السلام)
2738

اگر از مربي و كادرشون خيالت راحته با هماهنگي و مشورت با اونا راهكارهاي مناسب پيدا كنيين و انجام بدين دختر منم اينحوري بود اولش مقاومت كردم ولي بعدش از اطلاعاتي كه از كادرشون بدست اوردم خودم مهدشو عوض كردم بردم مدرسه الان خداروشكر خوبه

پسر من ایراد نمیگیره همه چیزم یادگرفته اما حس کردم کادر مدرسه کنترلگر هستن و سختگیر نمیزارن یکم ازاد باشن زود رنج و پرخاشگر شده بود حالا خودم از اونجا ورش داشتم اما نمیدونم کجا بزارم که مهربونتر باشن از طرفی بچم اونجا رو دوست داشت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام