2733
2739
عنوان

لج کردم😒

407 بازدید | 50 پست

دیشب باشوهرم  دعوامون شد بخاطر مامانش دلم‌ نمیخواد برم 

آخه هرشب میاد خونمون میمونه همین که شوهرم از سرکار میاد خودشو میرسونه دیگه هرجا هم بخوایم بریم باهامون میاد دیشب بخاطر اینکه باهاش تنها نمیشم بحثمون شد

فردا میخواستیم بریم شهر دیگه دکتر ولی دلم‌نمیخواد برم اخه یکبار دیگه منو برد دکتر اینقدر غر زد که مامانمو نیاوردم بهش اهمیت ندادم (مادرشوهرم اصلا هیچ مشکلی نداره هیچی هرماه هم میره ازمایش خیالش راحت باشه) میگه میخوام ببرمش چکاپ یه وقت چیزیش نباشه😐 میدونم فردا هم بریم کلی غر به جونم میزنه که مادرمو نیاوردم و...

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا چه بد

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

توام مامانت ببر با خودت بگو مریضه

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
2738

عجب دنیایی منم امروز دعوام شده که چرا مامانت اینا نمیان الان 6ماهه نیومدن. خیلی کم میریم خونشون

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼

وااااای ببخشید شوهرت چه بچه ننس من فک میکردم شوهر خودم ته همه ی بچه ننه هاس ولی شوهر تو بدتره که😞😞😞😞😞

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
حالا شما جای من بودین میرفتین؟ آخه خون تو ادرارم بوده و گفتن باید برم متخصص کلیه

حتما برو

حتی اگر شده مادرش هم بیاد

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
پدر شوهر نداری؟ مادرشوهرت با شما توی یک ساختمون زندگی می کنه؟ 

نه ندارم

یه چهارراه فاصلمون هست میدونه شوهرم چه ساعتی برمیگرده خونه همون موقع میاد و همینجا هم میخوابه

انگار باهم زندگی میکنیم

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
عجب دنیایی منم امروز دعوام شده که چرا مامانت اینا نمیان الان 6ماهه نیومدن. خیلی کم میریم خونشون

میخوای چیکار بدرک که نمیان خانواده ی شوهر منم خیلی وقته نیومدن ولی تو کونم عروسیه بزار پاشون قطع شه از خونم😂😂😂😂😂😂

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2706