2733
2734
عنوان

خدا یه خوشگلی بهش داد دهنش رو سرویس کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3103 بازدید | 109 پست
نه ببین این ضربه هایی که خورده خیلی بد بوده تو زمان های بدی بوده مثلا فکر کن دوست پسرش ولش کرده رفته ...

خب دوس پسر که خوبه گلم،من همین خواهرم ازدواج کرد با یه اقای تاپ‌،بعد ایشونم خیلی خواهرمو دوس داشت بعد سه ماه یهو و ناگهانی گفت بیا جدا شیم.بعدم رفت سراغ یکی که قیافش شبیه کلاه قرمزی بود😐😑

از بقیه مشکلات خواهرمم نمیگم دیگه.

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما به این میگیم اعتماد به سقف😐😂😂

دقيقااا، دماغش خيييلي زشته خدا منو ببخشه، بعد يكي از فاميلاشون ميگفت عمل كني خوب ميشي، شولات كرده بود كه دماغ من به اين خوبي مشكلي نداره خيلي قشنگه من شبيه ادري هپبورنم و ...😨 يعني آدري هپبورن تنش تو گور لرزيدا

2728
2738
دقيقااا، دماغش خيييلي زشته خدا منو ببخشه، بعد يكي از فاميلاشون ميگفت عمل كني خوب ميشي، شولات كرده بو ...

😐😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
خب دوس پسر که خوبه گلم،من همین خواهرم ازدواج کرد با یه اقای تاپ‌،بعد ایشونم خیلی خواهرمو دوس داشت بع ...

عزیزم به اسم میگیم دوست پسر بود براش ولی تمام زندگیش رو گذاشت برای پسره پاهای پسره رو تو شیر میشست جلوی ماشین پسره گوسفند قربانی کرد دختره به این خوشگلی میرفت حمام گلاب میگرفت بخاطر پسره. 

2706