2737
2734
عنوان

جاریم خیلی اذیتم میکنه😢

4490 بازدید | 72 پست

امروز صبح یه کاری کرده (نمیخام بگم)

بعد از ساعت ۷ من بیدار شدم گریه کردم به زور باز خابیدم همش تو خاب اونو میدیدم که داره اذیتم میکنه کتکم میزنه۰😯😐

الانم که نه صبحانه خوردم نه ناهار دارم 

چیکار کنم 

خیلی دلم گرفتس خیلی ادیتم میکنه 

شوهرم صبح میگفت گریه نکن 

منم صدام و بردم بالا گفتم از چی میترسی بذار بشنون 

اونم همش میگفت اروم اروم منم بدتر صدام و میبردم بالا گفتم باااااید زنگ بزنی بهشون بگی کارش درست نیس 

اونم زنگ زد اما بازم کارشونو دارن میکنن .خستم به خدا 

تا الان خودم و نگه داشتم تاپیک نزنم هیچ کس نیس دردم و بگم بهش همه دارن میخندن صداشون میاد 

بعد من این جور دلم خیلی گرفته😢

تو رو خدا شما نمک رو زخمم نپاشید یه کم حرف بزنید اروم شم همین😢

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

خدا ایشالا مردم ازارایی مثل این و از رو زمین برداره که از عمد داره این کارارو باهام میکنه ینی خدا جوابشو میده 😢

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا مگه جاری رو هم به حساب میارین که این قدر درگیر جاری هستین 😑

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

نمیتونی منزلت عوض کنی نزدیکشون نباشی🤔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بیشتر توضیح بده😔

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
2738

میشه بگی چیشده 

بیخود کرده اذیت کرده چند سالشه 

با خانواده شوهر یه جا زندگی میکنید مگه

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

خب بگو چیکار میکنه تا راه حل بدیم علم غیب نداریم که

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
نمیتونی منزلت عوض کنی نزدیکشون نباشی🤔

نه متاسفانه

2706