2733
2739
عنوان

دعوا با همسر در بارداری

8862 بازدید | 22 پست

سلام.من ارتباط خوب و عاشقانه ای با همسرم داشتم اما از وقتی باردار شدم همه چی عوض شد.میل جنسیم به شدت کم شد و ویار داشتم تو این مدت هم همسرم متاسفانه درک نکرد و چند بار باهم دعوا داشتیم و یکبار دعوای شدید طوری که من از شدت عصبانیت خودزنی کردم و مثل دیونه ها شده بودم.خیلی نگران نی نی تو دلم هستم دلم براش کبابه.میترسم این دعواها و مشاجره ها روش تأثیر بد بذاره.الاتن هفته بیست و چهارم بارداری هستم.کسی بوده مثل من؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این رفتارای شما تو بارداری طبیعیه همسرت باید درک کنه که شما حساس شدی. متاسفانه همسر منم درک نداشت. من بهش ویار خیلی شدیدی داشتم ولی اون فکر میکرد ازش بدم میاد یا بچه که بیاد تمومه دیگه دوست داشتنا. نگران نباش. خودتو ب خودت آرامش بده هيچی نمیشه. من سعی میکردم کمتر ببینمش کلا

دنیام بچه هام 🥰  
2728

اره من بودم بدترين دعواهاروداشتم و ٣ماه توبارداري همسرم تركم كرد رفت روحيه بدي داشتم عصبي بودم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2740

ببين خانمي منم يكي دو بار تنش داشتم با همسرم

با دكترم مشورت كردم 

گفت ببين دو تا اتفاق ميتونه شوك وارد كنه و خطري باشه

يكي اينكه خدا نكرده يكي از عزيزان از دست بره

خونه جلوي چشمت آتيش بگيره

يا همسر طلاقت بده

و گرنه گفت با مشاجره و ماهيتابه پرت كردن 😂هيچي نميشه 

(( به هر حال خانمي چه بهتر كه به خاطر ني ني مون كرتاه بيايم و با قرآن خوندن و قدم زدن و آهنگ هاي ملايم حال خودمون رو خوب كنيم ))☘️🌺☘️🌺

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

منم گاهی اینجوری شدم مثلا سر مساعل بیخودی دعوا میگیرم منم میلم به رابطه نیست اما بخاطر ‌وهر گاهی تحمل میکنم اونم دید خیلی اذیت میشم کمتر ازم میخاد ولی من باز سر یه مساعلی عصبی میشم بنظرم عادی باشه هورمون هام تاثیر دارن

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ما زنا کلا مشکل داریم تو بارداری هم که زیاد حساس میشیم شوهرم بهم نزدیک میشه بی میلم نزدیک نمیشه بهش شک میکنم نکنه زیر سرش بلند شده خود درگیری دارم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اره من بودم بدترين دعواهاروداشتم و ٣ماه توبارداري همسرم تركم كرد رفت روحيه بدي داشتم عصبي بودم 

این هفته وقت زایمانته 😍😍😍😍😍😍

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
2706