2733
2739
١- کالسکه رو باید نایلون پیچ کنیم بدیم بار؟ یا میشه تا دم هواپیما برد و اونجا تحویل داد؟
٢- بهترین پاساژ خرید لباس بچه مشهد کجاست؟
٣- دخترم خیلی شیطونه . ٩ ماهشه . توی هواپیما چه راهکاری دارین که اذیت نکنه؟
CafeMom Tickers
مامان یاسمین کالسکه رو حتما با خودت بیار خیلی بهت کمک میکنه قیمت ها چه طور باشه تا بهت بازار معرفی کنم؟
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین فروشگاه های لباس بچه مشهد دبنهامز تو احمد اباد و پلیز مام من همیشه از اینجا برای پسرم خرید میکنم خیلی شیک بازارهای خوب مشهد میتونی سجاد بری چند تا پاساژ داره که لباس بچه های خوبی داره قیمت هاش نسبتا خوب
پسرم هر جور که باشی بدون مامان عاشقانه دوست داره خنگ باشی یا باهوش زشت باشی یا خوشکل شیطون باشی یا اروم دوست دارم دوست دارم دوست دارم .
2731
گفتم که کالسکه حتما حتما با خودت بیار چون اگه زیارت هم بخوای بری داخل حرم هم خیلی بدردت میخوره اگر هم خواستی بری داخل کفشداری کالسکه ات تحویل میگیره تا بری زیارت کنی داخل هواپیما برای نی نی ات اسباب بازی هایی که دوست داره بیار تا سرگرم بشه و چند تا خوراکی که میدونی دوست داره
الماس شرق لباس بچه انچنان شیکی نداره ولی بعضی از فروشگاه هاش هم میشه گفت خوب فروشگاه سالیان گاهی اوقات جنس های خوبی میاره
2740
هههههههههههه من چقدر گیجم
مامان یاسمین سفر خوبی داشته باشی عزیزم
نگران نباش چند تا وسیله که بهشون علاقه داره همراهت باشه تا اگر بی تابی کرد بهش بدی بازی کنه میتونی هم یکجور قبل سفر برنامه خواب بچه تغییر بده تا وقتی وارد هواپیما میشید بچه بخواب.