2733
2734
عنوان

پدر زن رئیس

260 بازدید | 23 پست

من تو شرکت یکی از آشناهامون کار میکنم که تموم خانواده رئیسمو میشناسم زنشو بچشو خواهر برادرشو 

یه پدر زنی داره که من براش بیمه رد میکنم بعد این آقا خیلی محترمانه رفتار میکنه همیشه زنگ میزنه میگه عرض ارادت و ...جبران کنم زحمات شما رو بعد من حق بیمش و مالیاتش رو براش تو واتس آپ فرستادم

هرروز بهم پیام دیگه الان 4 -5 ماهه هی ویدئو میفرسته عکس میفرسته 

منم دیگه جوابشو نمیدم ولی ول کن نی 

نمیدونم چیکار کنم که دیگه پیام نده و نمیخوام بی ادبی شه

بیایید دنیارو به جای بهتری تبدیل کنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا بدون قرض هم پیام میدن مثلا من پدربزرگم چیزی براش جذاب میومد برای هرکی شماره شو داشت یا هرکی بهش ارادت داشت میفرستاد

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2728
2738
بعضیا بدون قرض هم پیام میدن مثلا من پدربزرگم چیزی براش جذاب میومد برای هرکی شماره شو داشت یا هرکی به ...

مرد خوبیه منم فکر نمیکنم قصدی داشته باشه 

ولی دیگه حوصله ندارم هی پیام بده بهم

بیشتر سیاسی یا از اینایی که صبح به خیر رروز خوبی داشته باشید

بلاک نکن ضایس

جواب نده

اگرم گف چرا ج نمیدی بگو مشغله ی کاری و سرم شلوغ و چک نمیکمنو ازین حرفا

خودتو بزن ب اون راه

اصلا پیاماشو سین نکن

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
همه جا بلاکش کن ، بعد وقتی زنگ زد اگه گفت نمی تونم پیام بفرستم بگو، بگو مثلا گوشیم انگار مشکل پیدا ک ...

بعدا بفهمه خیلی زشت میشه

من نامزدیم یکیو دعوت کردم از دوستای بابام بود شمارشو داشتم فهمید نامزدیمه منم دعوتش کردم از روز بعد نامزدی همش پیام میداد صبح بخیر خسته ای خوبی میشه پیام بدمت 😐 از رفتارت خوشم اومده ولی متاهلی 😓 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
من نامزدیم یکیو دعوت کردم از دوستای بابام بود شمارشو داشتم فهمید نامزدیمه منم دعوتش کردم از روز بعد ...

نه این حرف مشکوکی نمیزنه خدایی

2706