2737
2734
عنوان

بیمارستان میلاد اصفهان

190 بازدید | 9 پست

من در بیمارستان میلاد عمل ستون فقرات انجام دادم بع علت کم تجربکی پرسنل اتاق عمل وکادر پرستاری بعد از عمل دو انگشت دست چپ بی حس شده ودکتر ارتوپد میگه از حالت بدی که در اتاق عمل داشتی ودستت زیر بدنت در طولانی مدت مانده ناشی شده ترا خدا به این بیمارستان مراجعه نکنید کادر پرستاری جوان وبسیر کم تجربه هستند.

واقعااا؟ پدرشوهرم خدابیامرز پریسال اونجا بستریش کردن  میگفتن خیلی خوبه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اين اشتباهات ممكنه هر جايي پيش بياد من مادر بزرگم اونجا عمل شد شانس زنده موندنش 30 درصد بود ولي عالي ...

اره منهم شنیدم گفتن حالت هتل داشت تا بیمارستان.ولی هزینش بالا بود

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2728
واقعااا؟ پدرشوهرم خدابیامرز پریسال اونجا بستریش کردن  میگفتن خیلی خوبه

منم پدر بزرگم ب سختي راضي ميشه بره بيمارستان ولي بابام به زور بردش بيمارستان ميلاد انقد خوشش اومده بود كه ميگفت منو هميشه ببريد همينجا  

2738
منم پدر بزرگم ب سختي راضي ميشه بره بيمارستان ولي بابام به زور بردش بيمارستان ميلاد انقد خوشش اومده ب ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂