2737
2734
عنوان

قرآن از بالا افتاد

2586 بازدید | 49 پست

بچه ها دنبال چیزی بالای کمد بودم قرآن کوچیکم رو آلبوم ها بود اصلا مشخص نبود ندیدمش آلبوم ها رو بلند کردم زیرش بگردم یهو قرآن افتاد پایین چیکار کنم الان. صدقه دادم ولی ترس افتاده به جونم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید نمک بدی

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
چرا؟ ازقصدنبوده که چراانقدرازقران میترسید

گناهه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738
خب گناهه کلام خداس

اندازه وزن قران شکلات بخر پخش کن 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2706