2733
2739
عنوان

منه خیانتکار 😣😣😣😣

3662 بازدید | 185 پست

بچه کمکم کنید اعصابم بد داغونه ...

قبل از ازدواج یکی از پسرای فامیل بود ک از همون بچگیا ما همش زن و شوهر هم بودیم (تو بازی بچگیامون )این دوست داشتن اینقد ادامه دار بود ک حتی زمانی ک دبیرستان میرفتمم اگه ی وقتایی باهم تنها میشیدیم بهم میگفت تو مال منی ی روزی بهم میرسیم واز این حرفا ...

ما حتی اسم بچه هامونم انتخاب کرده بودیم 

اخرین باری هم ک دیدمش بهم گفت بیا صیغه هم شیم 😐😐😐منم اصن خنگ گفتم ک چی بشه 

گفت اینجوری تو مال منی و دلم قرصه ک بجز من نمیتونی با کس دیگه ای ازدواج کنی 

منم دیگه خر نبودم ک قبول نکردم رو شوخی گفتم اصن کی گفته من زن تو میشم و ی همچین ریسکی نمیکنم ....از دستم ناراحت شد و چن ماهی ندیدمش 

بعد چن ماه فهمیدم ک رفته خارج 

هیچوقت یادم نمیره ک خانوادم گفتن فلانی رفته خارج و از ترکیه زنگ زده و میخواد بره المان 

منم شماره رو از دست مامانم کشیدم و با تلفن خونه زنگ زدم ۱۱۸ و پرسیدم کد ترکیه چنده وقتی گفت و نگام ب شماره ی دستم افتاد ی حس بدی داشتم 

گذشت و گذشت تا اینکه پارسال امد ....درست دوماه قبل عقدم ی سفر ۱۴ روزه بیش تر از اون مرخصی نداش 

دو بار فقط همو دیدیم اونم از دور چقد عوض شده بود مرد تر شده بود 

چون فامیل نزدیک بود دعوتش کردیم خونمون ولی بازم نشد حرف خاصی باهم بزنیم همش داش از شرایط بد زندگی تو المان میگفت و اینکه باید چن سال دیگه خودشو جمع و جور کنه و ب این زودیا زن نمیگیره  ...میگفت برا خریدن لباس باید بریم ی کشور دیگه 😂😂😂😂اخخ کشورای اروپایی خیلی کوچیکن مثل اینه ک از این شهر ب اون شهر بریم 

فردای اونروزم با داداشم رفت بیرون وقتی داداشم برگشت داشت تعریف میکرد  ک اره من حس میکنم این میخواد ازدواج کنه قشنگ پیداس ...

ولی کم کم چهره ی واقعیش برام رو شد تو حرفای داداشم فهمیدیم ک میگفت این فلان دخترو میگیره چون قبلا ی بار گفته فلانی چقد خوشگله چقد فلانی تو فلانی شد 😂😂😂😂😂

همونجا بود ک حسابی اعصابم بهم ریخت ولی ب روی خودم نیاوردم چون میگم رابطمون در حدی بود ک همه میدونستنن ما مال همیم .

اونوقت منه احمق تمام این سالا فقط ب اون فک میکردم 

همونجا بود ک تصمیم گرفتم با اولین خاستگارم ازدواج کنم ک کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب؟؟؟😐

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

خببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706