2737
2739
عنوان

چطوری شوهرمو راضی کنم؟؟

1417 بازدید | 61 پست

خانوما من میدونم که شوهرم عاشق بچست ولی میترسه به خاطر مسئولیتش و میترسه از نظر مالی کم بیاره!

از طرفیم اگه بچه دار نشیم تا همین چند وقته شاید دیکه اصلا نشیم

شاید تا الانم خیلی دیر کرده باشیم😢

چون به خاطر کارش تحت اشعه و حرارت بالاست که اسپرمو کامل از بین میبره

الان دوساله تو این کاره😔

حالا اگه راضی نشد به نظرتون چیکار کنم؟

ما ده ماهه عروسی کردیم و دوسالو نیمه عقد کردیم قبلشم سه سال نامزد بودیم رابطه هم داشتیم یعنی روهم حدود 5 . 6 ساله رابطه داریم بهش بگم دکتر گفته چون مدت طولانیه رابطه دارین باید بچه دار بشین وگرنه تنبلی تخمدانو اینا میگیری؟؟

چیکار کنم توروخدا بگید یه جوری گولش بزنم 

بخوام صبر کنم ریسکش بالاست اینم میترسه هی

میگه میخوام باشه ولی تو لحظه اخر جامیزنه میترسه بریزه🙈

خخخخ بهش چسب بزن در نره

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میان میگن جارو دستی شورت قرمز رژ قرمز😐😐😐

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2728

پدر شدن مسئولیتیه که فرد باید امادگیشو داشته باشه نه اینکه گولش بزنی!

مگه بچه دو ساله‌س شوهرت؟ وقتی شرایط رو گفتی و خودش هم میدونه و بازم نمیخواد حتما عواقبش رو هم قبول کرده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چندنفر اینجا کان دوم سوراخ استفاده کرده بود حتی یادم یکی عکس بچشو گذاشت گفت اینم نتیجه کا ندوم سوراخ 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2738
عزیزم تو بگو من قرص میخورم بعد بگو با قرص باردار شدم 

اره این خوبه 

یاکاندوموسوراخ کن

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

یه شب خیلی خوب که شرایط خیلی جور بود...خیلی دلبرانه ابتدای رابطتون بهش بگو من ازت بچه میخوامومیخوام پدر بچم باشی.و...حس حمایشو تحریک میکنی اینطوری و تامام

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

وا کی گفته اگه بچه دارنشی تنبلی تخمدان میگیری؟🙁

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706