2733
2734

💢اطلاع زن از وضعیت مالی مرد تاثیری در حق حبس دارد

✅در تمامی عقود رضایی كه با توافق طرفین منعقد می شود طرفین با توافق می توانند آنها را بر هم زده و حتی آثار آنها را هم زایل كنند.

🔹اما انحلال زندگی مشترك مستلزم پیروی از قواعد و تشریفاتی است كه حكومت با هدف جلوگیری از متلاشی شدن خانواده آنها را وضع نموده است و حتی با انحلال نكاح، آثار به جای مانده از نكاح مانند انتساب فرزندان مشترك به والدین را نمی توان از بین برد.

🔹بین مهریه و پیوند زناشویی رابطه علیت وجود ندارد و نباید عقد نكاح را با خرید و فروش یا سایر عقود معوض مقایسه كرد.

🔹كما اینكه قانونگذار در مواد 1081 و 1087 و 1100 قانون مدنی مقرراتی را پیش بینی كرده است كه دلالت بر آن دارد كه وضعیت مهریه ارتباطی با اصل نكاح و طلاق ندارد.

🔹بنابراین خانمی كه اطلاع دارد خواستگار وی، قادر به پرداخت مهریه نیست و با این وصف به عقد ازدواج وی درمی آید نه تنها نمی تواند به لحاظ عدم قدرت و استطاعت زوج بر پرداخت مهریه تقاضای بطلان عقد (1081 قانون مدنی) را بنماید بلكه مجاز به استفاده از حق حبس هم نیست و از این رو می بایست بلافاصله پس از عقد با درخواست زوج به ایفای وظایف زناشویی اقدام نماید و گرنه «ناشزه» محسوب خواهد شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم اين حرفتو يك قانون ديگه نقض ميكنه كه كسيكه در سلامت عقل اقدام به پذيرفتن عهدي ميكنه درواقع پذيرفته از پسش برمياد

حالا اينكه چجوري برمياد به خودش ربط داره ميخواد بدزده ميخواد از كسي بگيره و...

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2728
همینه چن روز پیش مادرشوهرم هی میگف دگ مهریرم برداشتن دگ حبس نداره 😏😏😏 خوش بحال بعضیا شده

سلام 

اولا حبس برای اشخاصی برداشته شده که هیچ مالی ندارن تا به عنوان مهریه پرداخت کنن نه همه ودر صورتی که شوهری اموالی به اسمش داشته باشه زنش بخواد مهریشو بگیره شوهر باید بده وگرنه دادگاه توقیف میکنه واگر شوهر نداد زندانی میشه 

ثانیا این حق حبسی که در متن بالا در تایپینگ گذاشتم متفاوت وفرق داره با حبس زندان 

عزيزم اين حرفتو يك قانون ديگه نقض ميكنه كه كسيكه در سلامت عقل اقدام به پذيرفتن عهدي ميكنه درواقع پذي ...

منظورم از حبس حق حبسه یعنی زن میتونه در صورت باکره بودن از نزدیکی با شوهرش امتنا کنه تا موقه ای که تمام مهریشو بگیره بعد نزدیکی کنه

همینه چن روز پیش مادرشوهرم هی میگف دگ مهریرم برداشتن دگ حبس نداره 😏😏😏 خوش بحال بعضیا شده

این حق حبسی ک گفتن ایشون، حق امتناع از رابطه و تمیکنه گلم. زندان نیس منظورش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
سلام  اولا حبس برای اشخاصی برداشته شده که هیچ مالی ندارن تا به عنوان مهریه پرداخت کنن نه همه و ...

عزیزم تایپینگ غلطه تاپیک درسته یعنی موضوع

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738