2733
2734

سلام بچه ها من میخوام بدونم برای باردار شدن ارضا شدن زن چقدر اثر داره؟

من یه جا خوندم اگه زن زودتر ارضا بشه محیط رحم اسیدی میشه و امکان بارداری رو کم میکنه . 

میشه هر کی حاملس این موضوع رو تایید یا رد کنه؟

اصن زن ارضا بشه بهتره یا نشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ربطی نداره

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2731

عزیزم حتما تاثیر داره ارگاسم زن باعث تغییر محیط رحم میشه و این علمی هست 

اگر هم زمان با مرد به اوجش لذت برسی ارگاسم بشی میگن بچه پسر میشه ولی برعکس میگن دختر میشه و به خاطر اینه که 

محیط رحم اسیدی و قلیایی میشه و سرعت اسپرم تو این دو محیط فرق میکنه

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2738
زن اررضا بشه محیط واژن قلیایی میشه و اسپرم های اسیدی کم و امکان پسر دار شدن هم زیاد کلا ارضا شدن با ...

خب قبلش یا بعدش؟ من شنیدم قبلش باشه باعث میشه یجورایی اسپرم ها راحت نتونن به رحم برسن

خب قبلش یا بعدش؟ من شنیدم قبلش باشه باعث میشه یجورایی اسپرم ها راحت نتونن به رحم برسن

معمولا قبل ارضا مرد برو تو اینترنت سرج کن همه چیو مطالعه کن وقتی همه جور ازلاعاتی هست دیگه چرا میای نظرات مردمو میپرسی هر کی یه نظری ددره ولی تو برو درستشو مطالعه کن 

2706