2733
2739

بچه ها من یه هفته اس گوشی خریدم ولی رجیستر نمیشه میزنه شناسه غیرقانونی ، فروشنده هم میگه باید صبر کنی خیلی اعصابم خرده 

کسی این مشکل داشته؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مشکلی نداره.جدیدا یه سری قاچاقی میارن میفروشن معمولا تا ده روز طول میکشه ‌من هم شوهرم خرید هم مادر ش ...

یعنی اولش میزد غیرقانونی؟ 

وای من دارم سکته میکنم امروز کلی گریه کردم

یعنی اولش میزد غیرقانونی؟  وای من دارم سکته میکنم امروز کلی گریه کردم

اره بابا.حتی به سامانه رجیستری زنگ زدیم گفت ببرین پس بدید.ولی از شرکتی که میفروخت پرسبدیم گفت دو هفته صبر کنید بعدش شد دیگه.شما هم تگه دار کارت گارانتی و فوکتور رو بعد اون دو هفته نشد برو دنبالش

وا گريه چرا

حالا گوشيت چي هست

نهايتا درست نشد برو بده به صاحب مغازه

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2738
چون تنها رفتم خریدم احساس میکنم سرم کلاه گذاشته سامسونگ 

نه بابا نزاشته

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
اره بابا.حتی به سامانه رجیستری زنگ زدیم گفت ببرین پس بدید.ولی از شرکتی که میفروخت پرسبدیم گفت دو هفت ...

دقیقا منم الان زنگ زدم گفت برو پس بده اعصابم خرد شد 

خدا خیرت بده واقعا 

کاش درست شه واسه منم حوصله دعوا و پس دادن ندارم

من دو هفته پیش خریدم همون جا تو فروش.اه سیم کارت خودمو انداخت و رجیستر کرد و پیامش هم برام اومد ، همون شب یکی از دوستانم با پاسپورت من یه گوشی از امریکا اورده بودن براش رجیستر کرد اونم یه روز کارش طول کشید تا درست شد 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من دو هفته پیش خریدم همون جا تو فروش.اه سیم کارت خودمو انداخت و رجیستر کرد و پیامش هم برام اومد ، هم ...

من بلد نبودم اون موقع ، گفت ببر تا یه هفته دیگه درست میشه که نشده !!!

2706